fietsmailons
Tussenstand Afdeling Kampioenschap Zuid 2011
Tussenstand Redline Topcompetitie 2011

Topcompetitie 2 Luyksgestel - KNWU (17 June 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 3e 4e 7e - -
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 2e - - -
1e 1e 1e - - 1e
5e gevallen 5e gevallen 5e - - -
3e 3e 2e 5e - -
1e 2e 1e - 3e 1e
2e 2e 2e - 4e 6e
1e 2e 1e 1e 3e 2e
5e 3e 4e - 6e -


wk Baku - UCI (09 June 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 3e 7e - - -
1e 2e 1e - 1e 4e 1e
2e 1e 3e - 2e 1e 2e


EK Ronde 8 Blegny - UEC (20 May 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e
4e 4e 3e - 6e -
1e 1e 1e 1e 2e 1e
4e 5e 3e 6e - -


EK Ronde 7 Blegny - UEC (19 May 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - - 1e
5e 3e 4e - 8e -
1e 1e 1e 1e 1e 2e
gevallen - - -
3e 4e 4e 5e - -


EK Ronde 6 Kampen - UEC (29 April 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e 2e 6e - -
2e 1e 2e - - 1e 2e
1e 1e 2e - 3e 4e -
5e 7e 2e - - - -
1e 3e 2e - - 3e 7e
1e 1e 3e - 2e 3e 6e
2e 2e 3e - 5e - -
5e 5e 4e - - - -
5e 5e 4e - - - -


EK Ronde 5 Kampen - UEC (28 April 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 6e 1e 2e 2e 7e -
2e 2e 2e - - 1e 2e
1e 2e 1e - 2e 4e 6e
6e 5e 7e - - - -
2e 2e - - 2e 6e
4e 6e 4e - - - -
2e 1e 1e - 1e 1e 3e
2e 5e 1e - 1e 2e 7e
5e 5e 3e 5e - - -
3e 4e 3e 8e - - -


3-Nationcup Ahnatal - UEC (22 April 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 7e - - -
2e 2e 2e 1e 1e 4e 7e
1e 1e 1e - - - 1e
3e 3e 3e 8e - - -
7e 5e 5e - - - -
2e 2e 2e gevallen - - -


3-Nationcup Ahnatal - UEC (21 April 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 6e - - -
1e 1e 1e 1e 3e 3e 5e
2e 2e 1e - - - -
1e 1e 1e - 2e 3e 3e
5e 5e 4e - - - -
2e 1e 1e - - 5e -
5e 4e 3e - - 6e -
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
1e 2e 2e - 3e 4e 4e
3e 3e 3e 5e - - -
3e 3e 3e 5e - - -


EK Ronde 4 Zolder - UEC (15 April 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e gevallen 4e - - - -
2e 1e 1e 2e 3e 4e 4e
4e 3e 5e 8e - - -
1e 1e 2e - - 4e 4e
1e 2e 1e 1e 2e 3e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 7e -
6e 3e 3e 6e - - -


EK Ronde 3 Zolder - UEC (14 April 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 5e 5e - - - -
3e 1e 2e 1/16 2e, 1/8 4e 3e 8e -
3e 3e 3e - - 4e 5e
1e 2e 1e - - - 7e
2e 2e 1e 2e 4e 6e -
5e 4e 3e 8e - - -
2e 1e 1e - - 4e 1e
6e 4e 5e - - - -
1e 1e 2e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 2e 2e 2e 4e 4e
3e 2e 5e 7e - - -


Topcompetitie Heiloo - KNWU (08 April 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 5e 5e - - -
1e 1e 2e 1e 3e 2e
1e 1e 1e - - -
3e 3e 2e - - 3e
5e 4e 6e - - -
5e 4e 6e - - -
3e 3e 2e - 7e -
3e 3e 3e - 5e -
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 3e
3e 5e 2e - - -


AK 1 Nuland - KNWU (01 April 2018)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
4e 5e 5e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 1e
3e 2e 3e 7e B-Finale 2e
3e 3e 4e 7e -
2e 1e 2e - 3e
4e 4e 5e - gevallen 7e
5e 8e 4e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 2e - 1e
2e 3e 2e 3e 4e
1e 2e 1e - 3e
1e 2e 1e 2e 4e


EK Ronde 2 Verona - UEC (24 March 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 3e - - 7e -
1e 2e 2e - 2e 3e 5e
3e 1e 1e - 1e 2e 3e
2e 3e 2e - 3e 6e -
4e 4e 4e 7e - - -


EK Ronde 1 Verona - UEC (23 March 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 3e - - 4e 5e
3e 2e 1e - 3e 3e 4e
1e 1e 1e - 1e 2e 1e
1e 5e 1e - 3e 8e -
4e 3e 4e 7e - - -


AK 10 Oss - knwu (14 October 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 5e
2e 3e 2e 1e 2e
1e 1e 1e - 1e
2e 5e 2e - 2e
3e 3e 1e - 5e
5e 7e 8e - -
4e 5e 5e - -
gevallen 8e 3e 3e - 3e
1e 1e 1e - 1e
4e 4e 4e 6e -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 4e
2e 1e 5e - 7e


TC 5 Valkenswaard - knwu (07 October 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 2e 5e - -
4e 2e 2e 8e -
1e 1e - 1e 1e
1e 1e - - 1e
3e 5e - - 8e
2e 3e 7e - -
2e 2e - 4e 3e
3e 1e - - 2e
1e 1e - 1e 1e
2e 2e - 4e 4e
2e 3e 2e 5e -


AK 9 Schijndel - Knwu (30 September 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 2e - 3e 8e
3e 2e 3e - - 4e
3e 3e 3e - 3e 8e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e 4e 5e B-Finale 3e
3e 4e 4e - - 4e
2e 1e 3e - - 1e
1e 1e 4e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
3e 3e 2e - 2e 2e


TC 4 Kampen - UEC (23 September 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3 3 3 6 - -
2 2 2 2 3 5
1 1 1 - 1 1
1 1 1 - - 1
2 3 2 4 2 5
3 4 4 7 - -
1 1 1 - 6 -
1 1 1 - 2 2
2 2 4 2 2 1
2 2 2 4 5 -
2 2 2 3 6 -


AK 8 Made - Knwu (16 September 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 3e 3e 7e 2e
2e 2e 4e - -
2e 2e 2e - 7e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 3e - 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 2e 2e - 3e
2e 3e 3e - 7e


3-Nation Cup 6 Luyksgestel - UEC (09 September 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 8e / - - -
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 2e 1e 2e 8e -
2e 2e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e 2e 3e 8e
3e 3e 3e 3e 4e 6e


3-Nation Cup 5 Luyksgestel - UEC (08 September 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 6e 5e - - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e
3e 4e 3e gevallen - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e
2e 1e 2e 3e 5e - -


AK 7 Veldhoven - Knwu (02 September 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 3e 2e 6e
3e 3e 3e 7e -
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 3e 6e B-Finale:3e
6e 6e 8e - -
2e 2e 4e - 2e
1e 1e 1e - 1e
4e 5e 4e 8e -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 2e - 2e
4e 4e 2e - 2e
4e 4e 4e 6e B-Finale: 5e


3-Nation Cup 4 Peer - UEC (26 August 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 4e 2e 3e 7e -
1e 1e 1e - - 7e
2e 2e 2e - 2e 3e
3e 2e 3e 3e 6e -


3-Nation Cup 3 Peer - UEC (25 August 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
5e 4e 5e - -
1e 1e 1e 1e 1e
1e gevallen 1e - 1e
1e 1e 1e 3e 5e


Wereldkampioenschap Rock Hill - UCI (29 July 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 3e 6e - - - -
1e 2e 1e 1e 1e 1e 2e
5e 5e - - - -


Wereldkampioenschap Rock Hill - UCI (28 July 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 3e 8e - - -
1e 2e 1e - 1e 4e 1e
2e 1e 3e - 2e 1e 2e


Europees Kampioenschap Bordeaux Frankrijk - UEC (15 July 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e 1e 1e
4e 2e 3e 4e gevallen - -
gevallen 6e 1e 1e - 3e 4e 4e
2e 1e 1e - 4e 6e -
1e 1e 1e 1e 1e gevallen -


Nederlands Kampioenschap Assen - Knwu (01 July 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
5e 6e 5e - -
3e 8e gevallen - -
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 3e
3e 2e 4e 4e 3e
5e 5e 5e - -
1e 2e 2e 5e -
1e 1e 1e 1e gevallen
1e 1e 1e 2e gevallen
3e 2e 3e 3e 4e
3e 2e 2e 6e -


AK 6 Geldermalsen - knwu (24 June 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e
1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 2e - 2e
3e 2e 3e - 3e
2e 5e 3e - 3e
1e 1e 1e - 1e
4e 5e 4e 6e -
1e 1e 1e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 4e
2e 2e 2e - 2e


NKC Baarn - knwu/nff (16 June 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 2e 4e 5e -
1e 1e gevallen - 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e - - 1e
3e 3e 3e 1e gevallen -
2e 2e 2e - 2e 4e
2e 2e 2e - - 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 2e - 3e 4e
2e 2e 2e 1e 6e -


TC 3 Vinkel - knwu (10 June 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 2e 8e - -
1e 2e 1e 1e 3e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e 3e 8e -
2e 2e 3e - gevallen -
1e 1e 1e - 3e 2e
4e 3e 2e 2e 4e 7e
2e 2e 2e 3e 6e -


AK 5 Venlo - knwu (03 June 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 4e 3e
3e 4e 2e 6e3 -
2e 1e 2e 2e 4e
2e 1e 2e 2e 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 3e 2e 3e 6e
1e 1e 2e 1e 7e
2e 2e 1e - 4e
1e 1e 1e - 1e
6e 6e 6e - -
3e 3e 3e - 3e
2e 2e 3e - 2e
2e 2e 2e 5e B-Finale 2e


3-Nation Cup 2 Ahnatal - UEC (27 May 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 4e 4e 8e - - -
1e 1e 1e 3e 2e 2e 7e
1e 1e 1e - - 1e 2e
gevallen 1e 2e - 1e 3e 6e
3e 3e 2e 5e - - -
4e 4e 3e - - 2e 3e
1e 1e 1e - - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e 2e
2e 2e 2e 4e 5e - -


3-Nation Cup 1 Ahnatal - UEC (26 May 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
6e 5e 3e - - - -
2e 2e 2e 3e 3e 4e 5e
1e 1e 1e - - 1e 1e
2e 3e 1e 3e 7e - -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e 4e 7e - -


AK 4 Ammerzoden - knwu (20 May 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e gevallen 1e - 1e 2e
3e 3e 4e 2e 6e -
2e 2e 2e - 2e 7e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - - 1e
3e 3e 3e - 4e 7e
3e 2e 3e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
3e 2e 3e - 4e 4e


SX Zolder Ronde 4 - UCI (13 May 2017)
M1 M2 M3 Finale
3e 3e 3e 2e


AK 3 Berlicum - knwu (12 May 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 4e 2e - 4e 3e
3e 4e 4e 2e 4e 8e
2e 1e 2e - - 4e
2e 3e 2e - 4e 7e
4e 1e 1e 2e 7e -
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 2e - - 1e
2e 2e 3e - 3e gevallen 6e


SX Zolder Ronde 3 - UCI (12 May 2017)
M1 M2 M3 Finale
2e 2e 1e 2e
1e 1e 2e 1e
2e 2e 3e 3e


Talentencup SX Papendal - KNWU (04 May 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
- - -
1e 1e gevallen - - -


EK Ronde 4 Erp - UEC (29 April 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 2e 8e - - -
2e 3e 2e 3e 3e 6e -
1e 1e 1e - 1e 1e 3e
4e 4e 4e 3e 8e - -
2e 3e 6e - - 5e -
2e 3e 2e - - 2e 4e
3e 3e 3e 3e 4e 8e -
1e 2e gevallen - - - -
2e 2e 2e 1/16 finale 3e / 1/8 Finale 7e - - -


EK Ronde 3 Erp - UEC (28 April 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 4e 3e 1/16 Finale : 7e - - -
3e 3e 3e 7e - - -
1e 1e 1e - 1e 2e 2e
1e gevallen 7e 2e 1/16 Finale: 8e - - -
2e 1e 1e - - 5e -
1e 1e 1e - - 1e 3e
4e 2e 3e 2e 2e 1e 3e
2e 2e 2e 2e 2e 7e -
1e 2e 2e 1/16 Finale 4e 1/8 Finale: 5e - - -


TC 2 Rijswijk - knwu (22 April 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 2e 2e gevallen -
1e 2e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
4e 4e 5e - - gevallen (5e)
2e 2e 2e 4e 5e -
4e 3e 1e - 5e -
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e gevallen
2e 2e 2e 4e 7e -


TC 1 Haaksbergen - knwu (15 April 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e 5e - -
1e 1e 1e 2e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
6e 5e 5e - - -
3e 3e 2e 4e 8e -
4e 4e 2e - 6e -
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 2e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 2e 2e 3e 3e
4e 4e 4e 4e 7e -


AK 2 Volkel - knwu (08 April 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 1e - 5e B-Finale 1e
4e 3e 3e 3e 6e -
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e gevallen
1e 2e 2e - - 2e
2e 2e 2e - - 3e
1e 1e 2e - 2e 3e
2e 2e 3e - 7e -
2e 2e 2e 2e 4e 5e
1e 1e 2e - - 5e
1e 1e 1e - - 2e
3e 3e 1e - - 1e
1e 2e 1e - - 1e
2e 1e 1e - - 1e
2e 1e 2e - 3e 7e
2e 3e 2e - gevallen B-Finale 3e


EK Ronde 2 Zolder - UEC (01 April 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
6e 7e geen 3e manche - - - -
3e 2e geen 3e manche 1/16 Finale : 7e - - -
2e 3e geen 3e manche - 1e 1e 2e
1e 1e - - 1e gevallen
2e 2e geen 3e manche 2e 4e 7e -
1e 1e geen 3e manche 3e 3e 8e -
1e 1e geen 3e manche 3e 3e 6e -
1e 1e 1/16 Finale : 4e 4e 3e gevallen -


EK Ronde 1 Zolder - UEC (31 March 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 4e - - - -
3e 3e 1/16 Finale 6e - - - -
2e 1e geen 3e manche - 2e 1e 2e
1e 1e geen 3e manche - - 1e 2e
2e 3e geen 3e manche 3e 3e 5e -
3e 1e geen 3e manche - - 5e -
1e 1e geen 3e manche 1e 1e 2e 1e
1e 1e geen 3e manche 2e 2e 3e 7e
1e 2e 1/16 Finale: 3e 6e - - -


AK 1 Wijchen - knwu (25 March 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e - 4e 3e
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e - 1e 3e
1e 1e 1e - - 4e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - - 1e
3e 5e 5e - - -
2e 2e 2e - - 5e
2e 2e 2e - - 2e
1e 1e 2e - - 1e
2e 2e 4e - - 6e
3e 3e 3e - 2e gevallen


AK 10 / BZC Nuland - AK KNWU (16 October 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 1e 3e 3e
2e 2e 1e - 4e
1e 1e 1e 1e 3e
2e 2e 2e - blessure afgemeld
4e 3e 3e - 1e B-Finale
1e 1e 2e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 2e - 4e
4e 3e 4e 7e -
3e 2e 2e 4e 7e


Topcompetitie 5 Heiloo - TC KNWU (09 October 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 4e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 4e
gevallen 6e 1e 2e - gevallen -
3e 3e 4e 3e 6e -


AK 9 / BZC Ammerzoden - AK KNWU (02 October 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 3e 2e 3e
4e 4e 3e 8e -
2e 2e 2e - 1e
1e 2e 1e 2e 3e
1e 2e 1e - 1e
1e 1e 2e - 1e
2e 4e 2e - 2e
1e 2e 1e - 2e
2e 3e 3e 4e 6e
2e 2e 1e - -
2e 2e gevallen - -
1e 2e 1e - 5e
1e 2e 3e - 3e


Topcompetitie 4 Venlo - TC KNWU (25 September 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 3e 2e 4e 6e
1e 1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 1e 1e 4e 4e 2e
1e 2e 2e - 4e 7e
3e 4e 4e - - gevallen
1e 3e 4e - 2e 1e
3e 2e 2e 3e 5e -


UEC Ronde 7 & 8 Calais Frankrijk - UCI (18 September 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 4e 5e
1e 1e 1e - - 1e 1e


UEC Ronde 7 & 8 Calais Frankrijk - UCI (17 September 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 2e 4e
2e 1e 1e - - 1e 1e


3 Nations Cup Zolder (B) - UEC (11 September 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 2e 5e - - -
1e 1e 1e 1e 1e 1e 3e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
- - - -
3e 3e 2e - - 5e -
1e 1e 1e 1e 1e 2e 4e


3 Nations Cup Zolder (B) - UEC (10 September 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 3e 4e 7e - -
1e 1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
4e 2e 3e - 3e 4e gevallen
3e 3e 3e - - 4e 6e
1e 1e 1e 1e 1e 2e 6e


AK 7 / BZC Wijchen - AK KNWU (04 September 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - gevallen B-Finale 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 5e
3e 3e 1e - 4e 3e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - - 2e
2e 2e 2e - 3e 3e
4e 2e 3e - - 2e
1e 2e 3e - - 3e
1e 3e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - - 1e
3e 1e 3e - - 5e
1e 1e 1e 2e 3e 4e


EK Verona Italie - UEC (10 July 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 4e 4e 6e
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
2e 6e 3e 5e - - -
2e 2e 2e - 3e 3e 8e
1e 2e 2e 2e 3e 7e -
4e 3e 4e 3e 7e - -


NK Luijksgestel - KNWU (03 July 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3 4 4 6 -
1 1 2 1 1
1 1 1 1 1
2 1 2 1 gevallen
4 7 5 - -
4 4 4 3 5
2 2 1 - 2
1 1 2 2 2
3 4 3 5 -


AK 6 / BZC Volkel - AK KNWU (26 June 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e 2e 3e
2e 2e 2e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e - 1e
2e 1e 1e - 2e
1e 1e 1e 1e 3e
3e 3e 2e - 3e
2e 2e 2e - 3e
1e 2e 1e - 2e
1e 4e 3e - 2e
2e 2e 2e - 5e
2e 2e 2e 3e 4e


3 Nations Cup Schijndel - UEC (19 June 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e - 4e 8e -
1e 1e 1e 1e 1e 1e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
3e 3e 3e - - 6e -
3e 2e 2e - 3e 4e 3e


3 Nations Cup Schijndel - UEC (18 June 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 4e 8e -
1e 1e 1e 1e 2e 2e 2e
1e 1e 1e - - 4e 2e
1e 1e 3e - 3e 3e 6e
4e 4e 2e - - 7e -
2e 1e 4e - - - 3e
1e 1e 1e - 1e 5e -


UEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD) - UEC (C1) (12 June 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e - 5e - -
1e 1e 1e 1e 2e 3e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 2e 2e 2e 2e 4e 5e
3e 3e 3e - - - 4e
7e 5e 4e - - - -


UEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD) - UEC (C1) (11 June 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 5e 5e - - - -
1e 1e 1e 2e 2e 3e 7e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 2e - 5e - -
5e 5e 4e - - - -
7e 5e 5e - - - -


AK 5 / BZC Valkenswaard - AK KNWU (05 June 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 5e
3e 2e 2e - 3e 7e
1e 1e 1e - - 1e
4e 4e 4e - 6e -
1e 1e 2e - - 2e
5e 5e 5e - - -
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e - - gevallen
2e 4e 4e - - 2e
2e 2e 2e 2e gevallen 3e (B Finale )


WK Medelin Colombia - UCI (29 May 2016)
M1 M2 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 4e 3e
1e 2e 2e 5e - -


AK 4 / BZC Veldhoven - AK KNWU (29 May 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 1e 1e 4e
1e 1e 1e 1e 1e
1e 2e 2e 2e 4e
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 2e - 4e
1e band stuk 1e - 3e
3e 3e 3e - 3e
5e 5e 5e - -
1e 1e 1e - 1e
3e 1e 4e - 1e
3e 3e 3e - 1e
4e 4e 4e - 6e


NKC Doetinchem - NFF / KNWU (28 May 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 1e 2e 3e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 1e - 3e 5e
3e 2e 2e - - 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e - 2e 2e


Topcompetitie 3 Valkenswaard - TC KNWU (22 May 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 3e 2e - 3e 1e
3e 3e 3e - 4e 8e
4e 3e 3e - - 3e
2e 3e 1e - 1e 5e


AK 3 / BZC Made - AK KNWU (15 May 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 3e 1e 7e
1e 1e 1e 1e 1e
gevallen 5e 1e 1e 4e 4e
2e 2e 2e 2e 6e
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 3e 5e -
4e 4e 4e - 4e
1e 1e 5e - 1e
1e 2e 1e - 1e
1e 1e 3e - 4e
2e 4e 3e - 2e


UEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL) - UCI (01 May 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
8e gevallen - - - -
1e 1e 1e 1e 2e 6e -
1e 1e 1e - - 1e 5e
1e 1e 2e - - 1e 1e
3e 3e 3e 4e 6e - -
3e 3e 3e - - 4e 6e
2e 1e 2e 4e 8e - -
5e 4e 4e 6e - - -


UEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL) - UCI (30 April 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
6e 6e 6e - - - -
1e 1e 1e 1e 3e 7e -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
3e 2e 2e 6e - - -
3e 3e 3e - - 4e 6e
4e 3e 3e 7e - - -


3 Nations Cup Ahnatal (Dld) - UEC (24 April 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 2e 5e -
2e 1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 2e 2e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
2e 1e 3e 2e 1e 8e -
2e 2e 2e 4e 7e - -


3 Nations Cup Ahnatal (Dld) - UEC (23 April 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 4e 7e -
1e 1e 1e 1e 2e 1e 2e
1e 3e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
2e 2e 2e 3e 5e - -
3e 1e 4e - - 7e -
2e 2e 4e 3e 8e - -
3e 3e 3e 7e - - -


Topcompetitie 2 (C1) Dedemsvaart - TC KNWU (C1) (17 April 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 2e 7e
1e 1e 1e 1e 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 2e 3e 3e gevallen -
4e 5e 5e - - -
7e 2e 4e - - 5e
1e 5e 2e 2e 1e 3e
3e 3e 3e 4e 6e -


AK 2 / BZC Berlicum - AK KNWU (10 April 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e 2e 2e
1e 3e 1e 1e 2e
2e 1e 2e 3e 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 2e - 2e
2e 2e 2e - 2e
3e 3e 4e - 6e
4e 3e 6e - -
2e 2e 1e - 1e
1e 1e 3e - 1e


UEC Ronde 1 & 2 Zolder (B) - UEC (C1) (03 April 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 4e 4e 6e - - -
1e 1e 1e 1/16 finale 2e 1/8 Finale 1e 3e 2e 6e
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
1e 2e 1e - - 1e 1e
1e 2e 2e 5e - - -
7e 8e 8e - - - -
2e 2e 2e 1/16 Finale 4e 1/8 finale 6e - - -


UEC Ronde 1 & 2 Zolder (B) - UEC (C1) (02 April 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 3e 4e 5e - - -
1e 1e 1e 1/16 Finale 2e 1/8 Finale 2e 4e 7e -
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
3e 2e 2e 5e - - -
7e 8e 7e - - - -
3e 2e 2e 1/16 Finale : 4e 1/8 Finale 6e - - -


Topcompetitie 1 (C1) Erp - TC KNWU (C1) (27 March 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 2e 5e
1e 2e 3e 2e 3e 6e
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - gevallen -
3e 4e 2e 3e 3e 6e
5e 4e 5e - - -
5e 2e 4e - 7e -
6e 7e 7e - - -


AK1 / BZC Oss - KNWU (20 March 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 1e B-Finale
1e 1e 1e 4e 1e
1e 1e 1e 2e 5e
3e 3e 3e 3e 6e
3e 1e 2e - 1e
3e 3e gevallen 6e - -
2e 1e 2e 3e 7e
3e 3e 4e - 1e B-Finale
1e 2e 2e 4e 6e
2e 3e 3e 4e 6e
3e 3e 3e 1e 2e
3e 3e 3e 7e -


TC 5 Zoetermeer - TC KNWU (C1) (11 October 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 2e 5e -
1e 1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
cruiser 2e , 20 inch 1e cruiser 2e 20 inch 1e cruiser 2e 20 inch 3e - - 20 inch 2e plaats
2e 2e 2e 8e - -
1e 1e 1e - 3e 6e
2e 1e 3e - gevallen -
1e 2e 2e 3e 2e 4e


AK 10 Made - AK KNWU (04 October 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 8e
2e 3e 1e - 3e 3e
2e 2e 1e - 2e 4e
4e 4e 1e - 5e 5e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 2e - 1e 1e
2e 3e 3e - 5e -
4e 1e 2e - 2e 2e
2e 1e 3e 3e 4e 6e


AK 9 Wijchen - AK KNWU (27 September 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e - 2e 2e
2e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 2e - - gevallen
2e 1e 2e - - 1e
1e 1e 1e 2e 2e 2e


AK 8 Luyksgestel - AK KNWU (20 September 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - 1e 3e
2e 2e 2e - 2e 3e
3e 2e 1e - 4e 7e
6e 4e 5e - - -
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
3e 4e 2e - - 6e
3e 2e 3e 2e 3e 5e


TC4 Kampen - TC KNWU (13 September 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 2e 2e 3e 3e 5e
1e 1e 1e 3e 2e 5e
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - - -
1e 1e 1e gevallen 8e - -
2e 2e 2e - 2e 4e
1e 1e 1e 2e 1e gevallen 8e
1e 1e 1e 1e 5e -


AK 7 Oss - AK KNWU (06 September 2015)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 2e 1e 2e
2e 1e 2e 2e 2e
2e 2e 2e 3e 5e
5e 4e 5e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 1e 2e - 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e 1e 1e
2e 2e 1e 1e 8e


3 Nations Cup dag 2 Peer (B) - UEC (C1) (30 August 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 3e 3e 6e -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 3e 7e
6e 1e 1e 2e 2e 8e -
3e 2e 3e 8e - - -
3e gevallen 8e 2e 3e 2e 6e -


3 Nations Cup dag 1 Peer (B) - UEC (29 August 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 7e - - -
3e 2e 2e 5e - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e
1e 2e 1e - - - 1e
1e 1e 1e 2e 2e 4e 6e
2e 2e 2e 2e 4e 8e -
3e 3e 2e 3e 4e 8e -


WK Zolder (B) dag 1 - UCI (21 July 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 5e 3e 7e - - -
1e 2e 2e 3e 5e - -
2e 2e 2e - 1e 1e 6e
1e 2e 1e 1e gevallen - -
1e 5e 4e 1/16 finale: 5e - - -
3e gevallen /geblesseerd - - - -
3e 1e 3e 1/16 Finale : 6e - - -
5e 3e 2e 7e - - -


EK Erp dag 1 - UEC (10 July 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 4e 4e 6e - - -
2e 2e 2e 2e 2e 4e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 2e
4e 4e 3e 3e 5e - -
3e 3e 3e 3e 4e 6e -
3e 4e 3e 3e 5e - -
8e gevallen 4e 2e - - - -


NK Klazienaveen dag 1 - KNWU (04 July 2015)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 2e 4e 7e
1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e 1e gevallen 7e
1e 1e 1e 2e gevallen 8e
4e 4e 4e 7e -
1e 4e 2e 3e 4e
1e 3e 1e 3e 4e
2e gevallen 8e 3e 3e 7e


AK 6 Schijndel - AK KNWU (28 June 2015)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 1e 4e 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
3e 2e 2e - 3e
1e 2e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e


AK 5 Kampioenswedstrijd Veldhoven - AK KNWU (21 June 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 3e 2e
2e 2e 2e - 3e 6e
3e 3e 3e - 8e -
2e 1e 2e - - 2e
1e 1e 2e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 3e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 2e 1e
2e 2e 1e - 2e 1e
3e 2e 2e 1e 3e 8e gevallen


TC 3 Volkel - TC KNWU (14 June 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 4e 3e 4e 6e
1e 1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 2e 1e - - 2e
2e 1e 2e 4e 4e 5e
1e 2e 2e - 1e 2e
1e 1e 1e 1e 1e 7e
1e 1e 2e 2e 3e 3e


NKC Luyksgestel - NFF KNWU (06 June 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
4e 2e 2e - - 2e
1e 1e 1e 2e 2e 2e
2e 2e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 4e


3 Nations Cup 2 dag 2 Baarn (NL) - UEC (C1) (31 May 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 4e 5e - -
1e 1e 1e - - 1e 4e
1e 1e 5e 3e 5e - -
1e 1e 2e 2e 2e 2e 2e
5e 5e 7e - - - -
1e 2e 1e 5e - - -


3 Nations Cup 2 dag 1 Baarn (NL) - UEC (30 May 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 8e gevallen - - -
3e 2e 2e 3e 3e 8e -
1e 1e 1e - - 1e 2e
2e 1e 3e 2e 2e 4e 8e
2e 2e 1e 1e 1e 4e 4e


AK 4 Venlo - AK KNWU (24 May 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 1e 3e - 2e 6e
2e 3e 2e - 4e 8e
2e 1e 1e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 2e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 2e 8e gevallen 3e 4e 6e


3 Nations Cup 1 dag 2 Ahnatal (DLD) - UEC (C1) (17 May 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 2e 2e - 5e - -
3e 3e 2e 4e 5e - -
1e 1e 1e - - - 1e
1e 6e 2e 4e 5e - -
1e 1e 1e 4e 5e - -
2e 2e 2e 1e 3e 8e -


3 Nations Cup 1 dag 1 Ahnatal (DLD) - UEC (16 May 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 6e - - -
2e 3e 3e 3e 7e - -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
2e 2e 3e 2e 3e 3e 3e
1e 1e 1e 2e 3e 6e -


TC 2 Haaksbergen - TC KNWU (03 May 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 2e - 3e 8e
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - 2e 4e
1e 5e 2e 4e 5e -
2e 1e 1e - 2e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 2e 2e 3e 2e 5e


AK 3 Nuland - AK KNWU (26 April 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e - - 2e
1e 1e 1e - - 2e
3e 4e 4e - - 4e
1e 1e 2e - - 2e
2e 2e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 2e 3e 3e 6e B-Fiknale 1e


AK 2 Berlicum - AK KNWU (19 April 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 1e - 2e 5e
1e 2e 3e - 3e 8e
1e 1e 2e - 2e 5e
1e 1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 2e - 2e 2e
3e 8e 3e - 8e -
1e 1e 1e - - 5e
2e 1e 2e - 3e 4e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e 2e 1e 5e


TC1 Valkenswaard - TC KNWU (C1) (12 April 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 4e - 3e 8e -
1e 1e 1e - 1e 1e 2e
1e 2e 1e - - 1e 3e
1e 1e 3e - - 1e 2e
2e 1e 2e 3e 2e 8e gevallen -
1e 1e 1e - 1e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e 2e
4e 2e 3e - 2e 4e 5e


UEC Round 2 Zolder (B) - UEC (C1) (05 April 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4 4 1/16: 8 - - - -
5 3 1/16: 7 - - - -
1 1 - 1 3 7
1 1 - 1 1 1
2 3 1/16: 3 gevallen - - -
2 2 1/16: 2 gevallen - - -
3 3 1/16: 4 5 - - -
2 2 1/16: 1 4 7 - -


UEC Round 1 Zolder (B) - UEC (C1) (04 April 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3 3 1/16: 6 - - - -
1 2 - 4 1 5
1 1 - 1 1 1
2 gevallen - - - -
1 1 1/16: 3 5 - - -
3 3 1/16: 6 - - - -
2 2 1/16: 1 1 5 - -


AK 1 Ammerzoden - AK KNWU (29 March 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - 1 3
1 2 2 2 1 3
2 2 2 - 3 5
1 1 1 1 1 1
3 2 1 - - 5
1 1 3 - - 1
2 1 1 - - 1
4 2 1 - - 4
1 1 1 - - 1
1 1 2 - 1 8
3 1 1 - 2 1
2 2 2 2 2 5


AK9 Geldermalsen - KNWU (11 October 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - 2 3
1 1 2 - 4 6
1 1 1 - 2 -
1 1 1 - 1 6
2 2 2 - 2 5
3 2 3 3 8 5


TC5 Erp - KNWU (04 October 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2 8 2 - 3 -
1 1 1 1 2 3
1 1 1 - - 1
1 1 1 - - 1
4 3 4 - 4 8
3 3 3 2 6


AK8 Berlicum - KNWU (27 September 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - 2 -
2 2 2 3 1 3
1 1 2 2 3 4
1 1 1 - 3 2
2 1 2 4 - -


TC4 Luyksgestel - KNWU (20 September 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
5 5 4 - - -
2 1 1 1 3 3
1 2 2 - - 7
1 1 1 - - 1
2 2 2 2 8 -
2 1 1 3 8 -


3-nations cup Heusden-Zolder - KNWU (13 September 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 3 8 -
2 1 2 1 5 -
1 1 1 - 1 4
5 4 5 - - -


3-nations cup Heusden-Zolder - KNWU (12 September 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5 3 4 - - - -
1 1 1 3 5 - -
3 4 2 - - 1 8
1 1 1 - - - 1
6 4 4 - - - -


TC3 Valkenswaard - KNWU (06 September 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4 3 4 - 5 -
4 3 4 - 5 -
1 1 1 1 4 1
1 1 1 1 4 1
1 2 1 - - 5
1 2 1 - - 5
1 1 2 1 - 1
1 1 2 1 - 1
1 2 2 3 6 -
1 2 2 3 6 -
3 4 3 - - -
3 4 3 - - -


AK7 Nuland - KNWU (30 August 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 3e
2e 2e 2e - 8e B Finale 2e
1e 1e 1e - 3e 7e
1e 1e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e 3e 3e 6e


UEC Round 11+12 Roskilde - KNWU (11 July 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3 3 3 3 4 6
1 1 4 - 1 2
3 2 3 3 4 8


NK Haaksbergen - KNWU (04 July 2014)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
7 7 6 - -
1 1 1 1 1
1 1 3 8 -
1 1 1 - 8
2 4 2 4 6
3 5 3 - 6


3-nations cup Volkel dag 2 - UCI (28 June 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4 3 4 - 6 -
1 1 1 1 1 1
2 1 3 - - 2
7 7 7 - - -


3-nations cup Volkel dag 1 - UCI (27 June 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - - 6 -
1 1 1 - 1 1 1
1 1 1 - - 1 3
1 1 1 - - - 1
2 2 2 5 - - -
3 7 2 - 6 - -


Nederlands Club Kampioenschap Vinkel - NFF (20 June 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4 3 4 - 5 - -
1 1 1 - 1 1 1
2 2 2 - - 2 6
DNF DNS - - - -
2 2 2 2 2 6 -


Kampioenswedstrijd Zuid Erp - KNWU (14 June 2014)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2 2 2 - 3
3 2 3 3 3
2 2 2 1 3
2 2 2 3 7
3 3 3 - 8


3-nations cup Weimar-Ahnatal Dag 2 - KNWU (07 June 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3 3 3 - - 6
1 1 1 1 1 2
1 2 1 - - 5
2 3 2 4 7 -


3-nations cup Weimar-Ahnatal Dag 1 - KNWU (06 June 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - - 5
1 1 1 1 4 7
1 1 1 - - 2
1 1 1 - - 1
3 1 1 3 2/3 -


UEC Round 7+8 Klazienaveen - KNWU (31 May 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 2 2 3 5
1 1 2 - - 1 2
3 3 2 4 8 - -


UEC Round 7+8 Klazienaveen - KNWU (30 May 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 1 5 5
3 2 3 - - 3 3
4 3 3 4 7 - -
4 4 4 7 - - -


TC2 Schijndel - KNWU (24 May 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2 1 2 - - 4 2
1 1 1 - 3 2 2
1 1 2 - - 1 2
2 3 2 - 4 - -


AK6 Made - KNWU (17 May 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 2 1 - 2 3
1 2 1 - 2 3
1 3 1 - - 1
1 3 1 - - 1
3 1 1 - 4 4
- - -
3 3 3 3 5 -
3 1 1 - 4 4
1 1 1 - 1 1
1 1 1 - 1 1
2 3 2 5 - -
2 3 2 5 - -
1 1 1 - 2 4


AK5 Veldhoven - KNWU (03 May 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 1e 3e
1e 1e 1e - 2e 2e
2e 1e 1e 3e 4e 3e


AK4 Tegelen - AK KNWU (26 April 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e 6e
2e 2e 2e 2e 6e -
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 3e 3e 3e 5e


AK3 Oss - KNWU (19 April 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 2 8
1 1 1 2 2 4
1 1 1 1 3 2
2 1 1 2 6 -
3 3 3 3 5 B3


TC1 Heiloo - KNWU (12 April 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e 1e
2e 1e 1e - - 3e 5e
2e 2e 2e - 2e 7e -
2e 2e 2e - 6e - -


UEC Round 1+2 Zolder - UEC (05 April 2014)
M1 M2 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 16e 3e + 8e 1e 1e 4e 7e
5e 4e - - 1e 8e
3e 2e 16e finale 5e - - -


UEC Round 1+2 Zolder - UEC (04 April 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 16e finale 2e 3e 2e gevallen -
1e 1e - 1e 3e 3e
2e 4e 16e Finale: 2e 8e - - -
4e 3e 16e finale gevallen - - - -


AK2 Schijndel - KNWU (29 March 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 2e 2e 4e 2e
3e 3e 3e 2e 4e 4e
1e 1e 1e 1e 2e 1e
3e 3e 3e 4e 6e -
2e 2e 2e 2e 4e 7e
2e 2e 2e 4e 8e 4e
3e 2e 3e 4e 4e 4e


AK1 Ammerzoden - KNWU (22 March 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 2e 4e
1e 1e 1e 2e 5e -
2e 2e 2e 2e 1e 2e
1e 3e 3e 3e 5e -
3e 3e 3e 3e 1e 8e
3e 2e 3e 4e 7e -


TC 5 Zoetermeer - KNWU (20 October 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 2e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 4e 4e 3e 7e -
1e 2e 3e 3e 8e -


Brabants Kampioenschap Afdeling Zuid Luyksgestel - KNWU (11 October 2013)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e
3e 2e 2e - 4e
2e 2e 2e - 1e
4e 3e 4e 4e 8e


AK 9 Berlicum - KNWU (29 September 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 2e 2e 7e
3e 1e 2e 1e 6e -
2e 2e 2e - 2e 4e
3e 2e 2e 1e 2e 2e


TC 4 Erp - KNWU (22 September 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 4e 1e
1e 1e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
3e 3e 5e 4e 8e -
5e 2e 1e 8e - -


3 NationsCup Zolder BE Dag 2 - UEC (15 September 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


3 NationsCup Zolder BE Dag 1 - UEC (14 September 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 2e 2e 3e 6e -
1e 1e 1e - - 1e 3e
2e 1e 1e - - - 1e
1e 1e 1e 2e 2e 8e -


AK 8 Wijchen - KNWU (08 September 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e - 3e 7e
1e 2e 2e - 1e 2e
3e 2e 3e 4e 4e 7e


AK 7 Made - KNWU (01 September 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
2e 3e 1e 3e 4e 6e
2e 3e 1e 3e 4e 6e
1e 1e 1e - 4e 5e
4e 2e 2e 3e dnf -


Europees Kampioenschap Dessel Belgie Dag 2 - UEC (14 July 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Europees Kampioenschap Dessel Belgie Dag 1 - UEC (13 July 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e 5e
4e 4e 3e 6e - - -
2e 3e 3e 8e - - -


NK KNWU Heiloo - KNWU (07 July 2013)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e
2e 2e 2e 2e 4e
2e 3e 3e 3e 8e
2e 2e 3e 3e 4e


AK 6 Geldermalsen - KNWU (30 June 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 3e
1e 1e 1e 1e 2e 6e
1e 1e 1e - 1e 1e


Belgie/Nederland/Duitsland Interland Ronde 1 Valkenswaard - UCI (23 June 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e 4e
2e 2e 2e - - 2e 1e
6e 5e 4e - - - -
1e 1e 1e 3e 3e 4e 8e


AK 5 Ammerzoden - KNWU (09 June 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 8e
3e 3e 2e 2e 2e 3e
1e 2e 2e - 1e 1e
2e 2e 1e 1e 3e 2e


NK Clubs KNWU/NFF Haaksbergen - KNWU/NFF (01 June 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e 2e
2e 2e 1e 2e 2e 2e 2e


TC 3 Luyksgestel - KNWU (26 May 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e 1e 1e 6e
1e 1e 1e - 1e 3e
2e 2e 2e 2e 4e 4e
1e 2e 2e 2e 4e 8e


EK Ronde 6 Weiterstad Duitsland - UEC (19 May 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 7e - - -
2e 2e 2e - - 3e 4e
3e 3e 2e 3e 3e 8e -


EK Ronde 5 Weiterstad Duitsland - UEC (18 May 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 4e 5e - - -
2e 1e 2e - - 2e 5e
5e 3e 2e 4e 3e 2e 5e


TC 2 Dedemsvaart - KNWU (12 May 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 3e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 4e 2e 2e 6e -
1e 1e 1e 2e 3e 8e


AK 4 Nuland - KNWU (05 May 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 1e 1e 2e 2e
2e 2e 2e 1e 2e 4e
2e 1e 2e 2e 4e 7e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e 2e 1e 2e 2e 4e


Brabants Kampioenschap Berlicum - NFF (04 May 2013)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 8e


AK 3 Oss - KNWU (21 April 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 2e
1e 2e 2e 2e 3e 5e
1e 2e 2e 2e 3e 5e
1e 1e 1e - 8e -
1e 1e 1e - 3e 6e
2e 2e 2e 2e 3e 4e


Kampioenschap vh Zuiden Nuland - NFF (20 April 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e


TC 1 Veldhoven - KNWU (14 April 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
5e 1e 1e - - 4e
3e 4e 3e 3e 4e 8e
1e 2e 2e 2e 4e 6e


EK Ronde 1 Messigne Vantoux Frankrijk - UEC (06 April 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 7e 2e 3e 4e 3e


Drents Kampioenschap Assen - NFF (06 April 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e


AK 2 Schijndel - KNWU (24 March 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e
2e 2e 1e 1e 1e 2e
3e 3e 2e - 2e 6e
1e 1e 1e 5e - -
2e 2e 2e 5e - -


AK 1 Volkel - KNWU (17 March 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 4e
1e 1e 1e 2e 4e 4e
2e 2e 2e 3e 3e 6e
1e 1e 1e 3e 4e 6e
2e 2e 2e 1e 2e 2e


Zuid Nederlands Kampioenschap Luijksgestel - KNWU (14 October 2012)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 4e - 2e
3e 5e 2e - 3e
2e 2e 2e 4/2 7e


Topcompetitie 6, Kampen - KNWU (07 October 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 3e
2e 1e 2e - 3e 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 2e 1e 1e 4e
2e 1e 3e 2e 3e 8e


AK 8, Ammerzoden - KNWU (30 September 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e 6e
2e 3e 2e 2e 6e -
1e 1e 1e 3e 1e 5e
3e 8e 3e 3e 4e 6e


Topcompetitie 5, Volkel - KNWU (23 September 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 2e
2e 2e 2e - 1e 4e
1e 1e 1e - - 2e
2e 3e 3e 1e 5e -
2e 2e 1e 2e 4e 4e


AK 7, Geldermalsen - KNWU (16 September 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 1e 4e
1e 1e 1e 2e 2e 3e
3e 3e 2e 5e - -
2e 2e 2e 2e 2e 2e
2e 1e 2e 2e 6e 1e (B)
1e 2e 2e 4e 5e -


Topcompetitie 4, Doetichem - KNWU (09 September 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 3e 2e 2e 2e 7e
2e 2e 2e 4e 5e -


AK 6, Tegelen - KNWU (02 September 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 4e
1e 1e 1e 1e 1e 5e
2e 2e 2e 2e 2e 3e
2e 2e 2e 2e 2e 7e
1e 1e 1e 1e 2e 2e
2e 2e 2e 3e 5e 2e (B)


Summerace Ronde 4 Zolder - KBWB (05 August 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - - 7e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 2e 2e 4e 6e


Summerace Ronde 3 Zolder - KBWB (04 August 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
1e 2e 2e 4e 6e -


Topcompetitie 3 , Rijswijk - KNWU (01 July 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 2e 2e 3e 2e
1e 1e 1e - - 3e
1e 1e 1e - - 8e
2e 3e 3e - 7e -
2e 1e 2e 3e 4e 8e


AK 4, Veldhoven - KNWU (24 June 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 5e
3e 4e 4e 4e 7e -
1e 1e 1e 3e 2e 4e
2e 2e 2e 2e 2e 4e
2e 2e 2e - 4e 4e


AK 3, Schijndel - KNWU (03 June 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 5e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e 1e 3e 8e
2e 2e 1e - 2e 8e


Wereldkampioenschap Birmingham Engeland - UCI (27 May 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 1e 1e 7e


Wereldkampioenschap Birmingham Engeland - UCI (24 May 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Wereldkampioenschap Birmingham Engeland - UCI (23 May 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 4e 4e 4e
1e 1e 1e - - 3e 5e
3e 2e 3e 7e - - -
1e 1e 1e 1e 2e 5e -


AK 2, Oss - KNWU (17 May 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 1e 1e 2e


Europees Kampioenschap Orleans Frankrijk - UEC (06 May 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Europees Kampioenschap Orleans Frankrijk - UEC (05 May 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e - 1e 1e 6e
2e 2e 2e - - 3e 2e
1e 1e 1e - 3e 1e 7e
6e 2e 3e - 7e - -


NK Klazienaveen - KNWU (28 April 2012)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e - 3e
1e 1e 1e - 2e
1e 2e 2e 2e 3e
3e 3e 2e 3e 8e


Topcompetitie 2, Heiloo - KNWU (22 April 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 2e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - - 1e
3e 4e 4e - 7e -
2e 3e 2e 2e 3e 2e


AK 1, Berlicum - KNWU (15 April 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e 1e 3e 4e
1e 2e 1e 2e 2e 1e
3e 2e 4e dnf - -
2e 2e 2e 4e 3e 4e


Kampioenschap de Meijerij Berlicum - NFF (14 April 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e


Topcompetitie 1 , Valkenswaard - KNWU (01 April 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e
3e 1e 3e - 2e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 3e 3e 2e 2e 8e
2e 3e 2e 4e 4e 4e


TC 1 Ravels Belgie - KBWB (24 March 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 5e 4e (B)
1e 3e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 3e
3e 4e 4e 5e - -
1e 1e 1e 2e 3e 4e


EK Ronde 8 Kortrijk - UEC (22 January 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 3e 1e 3e 7e
2e 2e 1e - - 4e 4e
1e 1e 1e - - 1e 2e
3e 3e 4e 5e - - -


EK Ronde 7 Kortrijk - UEC (21 January 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 1e 2e 7e
2e 3e 6e - - 7e -
2e 1e 2e - 1e 2e 3e
4e 3e 3e 8e - - -


AK 14 Veldhoven (Prijsuitreiking) - KNWU (30 October 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 6e
2e 2e 2e - 8e 1e (B)
2e 2e 2e 3e 4e 4e


UEC Ronde 6 Geneve Zwitserland - UEC (22 October 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


AK 13 Veghel (Volkel) - KNWU (22 October 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e dns dns - - -
1e dns dns - - -
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 1e 2e - 5e 1e (B)
2e 2e 2e - 2e 3e


UEC Ronde 5 Geneve Zwitserland - UEC (21 October 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Redline Topcompetite 6 Luijksgestel - KNWU (16 October 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - - 2e
3e 2e 3e - 3e 7e
1e 1e 1e - 8e -


AK 12 Luijksgestel - KNWU (09 October 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 3e 5e
2e 2e 2e - 3e 4e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 3e


AK 11 Wijchen - KNWU (02 October 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e 2e 2e 3e
1e 1e 1e - 2e 1e
2e 3e 2e - 4e 5e


Redline Topcompetite 5 Volkel - KNWU (25 September 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 1e 2e 5e -
1e 1e 2e 1e 2e 5e


Redline Topcompetite 4 Zoetermeer - KNWU (18 September 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 7e
1e 1e 1e - - 1e
3e 5e 3e - 4e 7e
2e 2e 4e - 6e -


AK 10 Landgraaf - KNWU (11 September 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 4e
1e 1e 1e 2e 2e 6e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 2e 5e


UEC Ronde 2 Valkenswaard - UEC (04 September 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - 4e 4e 2e
1e 1e 1e - - 3e 4e
1e 2e 3e 3e 7e - -
3e 3e 3e - 6e - -


UEC Ronde 1 Valkenswaard - UEC (03 September 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 1e 4e 3e
2e 2e 5e - - 2e 2e
1e 1e 1e - - 1e 8e
3e 3e 3e 3e 5e - -
3e 4e 4e - 5e - -


AK 9 Berlicum - KNWU (28 August 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 6e 1e (B)
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 6e 2e 2e 3e
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 4e 1e - 2e 2e
2e 3e 2e - 3e 4e
4e 4e 4e - 5e -


WK UCI Kopenhagen Denemarken dag 3 - UCI (31 July 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale


WK UCI Kopenhagen Denemarken dag 2 - UCI (30 July 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


WK UCI Kopenhagen Denemarken dag 1 - UCI (29 July 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 5e - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e
3e 3e 2e 3e 8e - -
3e 3e 3e 3e 4e 7e -


EK Haaksbergen dag 3 - UEC (10 July 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


EK Haaksbergen dag 2 - UEC (09 July 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 3e - 4e 7e -
1e 1e 2e - - 1e 1e
5e 2e 3e - 6e - -


EK Haaksbergen dag 1 - UEC (08 July 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale


NK KNWU Baarn - KNWU (03 July 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3e 1e 3e 2e 7e
1e 1e 1e - 1e
3e 5e 1e 1e 8e
1e 1e 1e 2e 8e


Combi Wedstrijd Baarn - KNWU/NFF (02 July 2011)
M1 M2 M3 Finale
8e
1e


NKC KNWU Schijndel - KNWU (26 June 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e dns dns
1e 1e 1e - - 1e
2e 1e 2e - 1e 1e
2e 2e 2e 1e 1e 2e
1e 2e 1e 3e 4e 5e


AK 8 Schijndel - KNWU (19 June 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 6e
2e 2e 2e - 2e 5e
1e 1e 1e 3e 2e 3e
2e 1e 2e - 2e 4e
1e 1e 1e 1e 1e 3e
1e 1e 1e - 3e 2e


AK 7 Volkel - KNWU (12 June 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - 2e 2e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - 3e 3e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 2e 1e - 2e 4e


AK 6 Made - KNWU (05 June 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 1e 1e - 3e 4e
1e 2e 1e - 1e 1e


Combi Zuid Wedstrijd Redline Bmx Dreamteam - NFF/KNWU (02 June 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
- 4e
- 2e
- 1e
- 5e
- 1e
- 8e
- 3e
- 8e


Redline Topcompetite 3 Doetinchem - KNWU (22 May 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e - 3e 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 2e 2e - 2e 4e
3e 2e 2e - 4e 5e


Redline Topcompetite 2 Heiloo - KNWU (15 May 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 3e 3e
1e 2e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 1e 2e
3e 3e 2e - 4e 6e
2e 2e 1e - 1e 3e


AK 5 Tiel - KNWU (08 May 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 2e 1e - 3e 4e


UEC Ronde 6 Praha Bohnica Tjechie - UEC (08 May 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 5e 5e - -
1e 1e 1e - - 1e


UEC Ronde 5 Praha Bohnica Tjechie - UEC (07 May 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
7e 4e 7e - - -
1e 1e 1e - - 1e


AK 4 Oss - KNWU (01 May 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e 2e 7e
1e 2e 1e 2e 2e
2e 1e 3e 2e 5e
2e 3e 4e 6e -


AK 3 Ammerzoden - KNWU (24 April 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
3e 2e 3e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e 4e 4e - 6e -
1e 1e 1e - 1e 7e
2e 3e 1e - 8e 1e (B)


Brabants Kampioenschap Ammerzoden - NFF (23 April 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 2e - 2e
2e 2e 3e 7e -


Redline Topcompetite 1 Valkenswaard - KNWU (17 April 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 2e - 3e 4e
2e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 1e 3e
3e 3e 4e - 8e -
2e 2e 2e - 2e 2e


AK 2 Tegelen - KNWU (10 April 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 3e
1e 1e 1e 2e 2e 4e
1e 1e 1e 2e 2e 4e
2e 2e 2e 3e 5e -
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e 2e 3e 5e
1e 2e 1e 2e 2e 2e
1e 2e 2e 2e 2e 2e


UEC Ronde 2 Zolder Belgie - UEC (03 April 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
6e 6e 5e - - - -
3e 2e 3e - - - 2e


UEC Ronde 1 Zolder Belgie - UEC (02 April 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 3e 4e 5e - -
2e 2e 2e - - - 3e


AK 1 Nuland - KNWU (27 March 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 2e
1e 1e 1e 3e 3e 4e
1e 1e 1e 2e 4e 4e
1e 2e 2e - 1e 7e
1e 1e 1e 4e 5e 1e (B)


Indoor Kortrijk Velofollies - KBWB (23 January 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 4e - - 8e -
1e 1e 1e - - 2e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 3e 7e
2e 3e 2e - 2e 2e 2e


Indoor Kortrijk Velofollies - KBWB (22 January 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e - 2e 2e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
2e 1e 8e 2e 4e 3e 3e
2e 2e 4e - 1e 3e 7e


AK 13 Tegelen - knwu (24 October 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 2e 1e - 1e 5e
1e 1e 1e - 1e 2e


Redline Topcompetitie 6 Doetinchem - knwu (17 October 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 2e 2e 4e 6e -
1e 1e 1e 1e 2e 2e


AK 12 Luijksgestel - knwu (10 October 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 5e -
1e 1e 1e - 4e 5e
1e 1e 1e - 1e 2e


Redline Topcompetitie 5 Oss - knwu (03 October 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 3e
3e 2e 3e - 5e -
1e 1e 1e 1e 1e 1e


Redline Topcompetitie 4 Baarn - knwu (26 September 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 3e - 6e -
5e 1e 1e 1e 2e 8e


AK 11 Oss - knwu (19 September 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 2e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 4e
2e 2e 2e - 3e 4e
1e 1e 1e 1e 4e 1e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 2e 2e - 3e 3e


NKC KNWU Rijswijk - knwu (12 September 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 2e 2e


AK 10 Veldhoven - knwu (05 September 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 4e
2e 2e 2e 2e 3e
1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 4e 1e 3e
1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e 2e 2e


AK 9 Nuland - knwu (26 June 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 5e
1e 1e 1e - 2e 2e


AK 8 Landgraaf - knwu (19 June 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - 3e 6e
2e 2e 2e - 3e 4e
3e 4e 4e 3e 6e -
1e 2e 3e - 1e 2e


AK 7 Made - knwu (12 June 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 1e 1e - 1e 5e
1e 1e 1e - 1e 4e


Europees Kampioenschap Ronde 8 Nederland Valkenswaard - uec (05 June 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - - 1e


Europees Kampioenschap Ronde 7 Nederland Valkenswaard - uec (04 June 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 4e - - - 2e


NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP KAMPEN - knwu (29 May 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 1e 7e -


Promocup Kampen - knwu/nff (28 May 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
- -
2e 2e 2e 5e -
1e 1e 1e - 1e


Nederlands Kampioenschap Nuland - nff (23 May 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale


Nederlands Kampioenschap Nuland - nff (22 May 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 1e


Redline Topcompetitie 3 Volkel - knwu (15 May 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e - 8e -


AK 6 Valkenswaard - knwu (08 May 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 2e 3e
3e 4e 2e - 5e -
1e 2e 1e 3e 4e dnf


AK 5 Volkel - knwu (01 May 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e dns - - -


Redline Topcompetitie 2 Heiloo - knwu (24 April 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - 2e 2e
1e 1e 2e - - 2e
2e 1e 2e - 2e 5e


Overijssels Kampioenschap Kampen - nff (23 April 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 4e


AK 4 Schijndel - knwu (17 April 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 4e - 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 4e
1e 1e 2e 2e dns -


Redline Topcompetitie 1 Haaksbergen - knwu (10 April 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 4e 4e - 1e 4e


AK 3 Wijchen - knwu (03 April 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e - 2e 1e
2e 2e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e 2e 3e 8e


AK 2 Berlicum - knwu (27 March 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
2e 2e 2e 2e 2e 5e


Brabants Kampioenschap Berlicum - nff (26 March 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e


AK 1 Ammerzoden - knwu (20 March 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 2e - 3e 1e
1e 1e 1e 1e 3e 8e


Open Belgies kampioenschap Velofollies - KBWB (23 January 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 2e 5e -
1e 1e 2e - - 1e 4e


Open Indoor Velofollies Belgium - KBWB (22 January 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 4e - - - 5e


A.K. 11 Schijndel - KNWU (24 October 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 3e 1e - - 1e
2e 2e 2e - 2e 4e
2e 1e 2e - 2e 7e


Brabants kampioenschap Nuland - NFF (24 October 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e


A.K. 10 Volkel - KNWU (17 October 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 3e 5e
3e 4e 3e - 3e 5e
2e 3e 1e - 1e 1e


Twents kampioenschap Haaksbergen - NFF (10 October 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 1e 1e - - 1e


A.K. 9 Berlicum - KNWU (04 October 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 4e
1e 1e 1e - 2e 1e


Redline topcompetitie 6 Kampen - KNWU (27 September 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 4e - 1e 2e


A.K. 8 Made - KNWU (19 September 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e - - 3e
2e 2e 2e - 2e 4e
1e 1e 2e - 2e 2e


Nederlands clubkampioenschap KNWU Assen - KNWU (13 September 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e


Fries kampioenschap Noord-Bergum - NFF (12 September 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 3e
2e 1e 1e - 1e


Redline topcompetitie 5 Schijndel - KNWU (06 September 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 3e - 4e 5e


NK Valkenswaard - KNWU (05 July 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 1e 3e 3e 7e


promocup Valkenswaard - knwu (03 July 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - -


A.K. 7 Oss - KNWU (28 June 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e 1e 2e
2e 2e 2e 2e 4e
1e 1e 1e 1e 1e


Redline topcompetitie 4 Baarn - KNWU (21 June 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
2e 1e 1e - - -
1e 1e 1e - 2e 1e


A.K. 6 Valkenswaard - KNWU (14 June 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 4e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e 1e 1e - 5e -
2e 3e 2e - 1e 1e


Redline topcompetitie 3 Haaksbergen - KNWU (07 June 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 1e - - 2e
1e 1e 2e - 4e 8e


Redline topcompetitie 2 Heilo - KNWU (24 May 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - -
1e 1e 2e - 2e 1e


A.K. 5 Veldhoven - KNWU (17 May 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 2e 1e 1e 2e
2e 2e 2e - 3e
1e 1e 1e 1e 1e


Veluws Kampioenschap Kootwijkerbroek - NFF (16 May 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 2e 2e - - 1e


A.K. 4 Veghel - KNWU (10 May 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - 3e 3e
2e 2e 2e - 3e 5e
1e 2e 1e - 1e 1e


A.K. 3 Ammerzoden - KNWU (19 April 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 3e 2e 3e
2e 2e 1e - 3e
1e 1e 1e 1e 1e


Overijssels kampioenschap Dedemsvaart - NFF (18 April 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 1e 1e - - 1e


Regiowedstrijd 2 Nuland - NFF (13 April 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 3e
3e 2e 4e 8e -


Redline topcompetitie 1 Luyksgestel - KNWU (12 April 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 2e - 4e 4e
2e 2e 1e - - 4e
1e 1e 1e 1e 2e 1e


Europees kampioenschap Ronde 2 Zwolle (NL) - UEC (05 April 2009)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Europees kampioenschap Ronde 1 Zwolle (NL) - UEC (04 April 2009)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


A.K. 2 Tegelen - KNWU (29 March 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 8e
2e 2e 2e 3e 3e
2e 2e 2e - 3e
3e 3e 3e 3e 5e
1e 1e 1e 1e 1e


A.K. 1 Luyksgestel - KNWU (22 March 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 1e 4e 3e 7e
1e 1e 1e - 2e 3e
3e 5e 4e 3e 5e out -
1e 1e 1e - 1e 1e


NK indoor Barneveld - NFF (31 January 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 2e - 1e 5e


Belgisch kampioenschap velofollies (BE) Kortrijk - KBWB (24 January 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 4e 3e
3e 3e 3e - 6e out -


open indoor velofollies (BE) Kortrijk - KBWB (24 January 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
4e 4e 4e - dns -


AK 11 Veghel - KNWU (01 November 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 3e 6e
1e 1e 1e 3e 3e
1e 1e 2e - 1e


regiowedstrijd berlicum - NFF (25 October 2008)
M1 M2 M3 M4 M5 Halve Finale Finale Supercup Finale
3e 3e 4e 3e 3e - 4e 1e


TC 6 Zoetermeer - KNWU (25 October 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3e 3e 4e - 7e
1e 1e 1e - 3e


AK 10 Oss - KNWU (18 October 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 3e - 1e
3e 3e 3e - 6e
1e 2e 1e - 3e
1e 2e 1e 1e 1e


AK 9 Schijndel - KNWU (11 October 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e - 3e
1e 1e 1e 1e 1e


TC 5 Dedemsvaard - KNWU (04 October 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
4e 4e 4e - 7e
1e 1e 1e - 4e


AK 8 Valkenswaard - KNWU (27 September 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
3e 2e 2e 4e 6e
1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e - 1e


Regio wedstrijd Tiel - NFF (20 September 2008)
M1 M2 M3 M4 M5 Halve Finale Finale Supercup Finale
2e 3e 3e 3e 3e - 4e 4e


AK 7 Made - KNWU (13 September 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 3e (A)


NK clubs Tegelen - KNWU (06 September 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 3e


Regio wedstrijd Berlicum - NFF (05 September 2008)
M1 M2 M3 M4 M5 Halve Finale Finale
4e 2e 2e 1e 1e - 1e (A)


Vakantiewedstrijd Tiel - NFF (30 August 2008)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e (A)