fietsmailons
Tussenstand Afdeling Kampioenschap Zuid 2011
Tussenstand Redline Topcompetitie 2011

TC 2, Baarn - knwu (14 april 2019)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 6e - 2e 8e
2e 3e 4e - - 7e
2e 2e 3e 4e 4e 7e
4e 4e 4e 6e - -
2e 2e 1e - 3e 5e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e 2e 2e 2e
3e 2e 2e 2e 7e -
2e 3e 3e - 3e 4e


TC 1 , Venlo - knwu (07 april 2019)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 5e -
4e 5e 4e - - 8e
1e 3e 1e - 1e 2e
4e 5e 2e 3e 8e -
5e 5e 5e - - -
1e 1e 1e 1e 2e 5e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 3e 1e 2e 1e 2e
2e 3e 2e 4e 7e -
3e 2e 2e - 2e 4e


NKC Kampen - knwu (24 maart 2019)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - - 3e
1e 1e 1e 2e 2e 1e
3e 3e 2e 3e 2e 3e
2e 3e 3e 6e - -
2e 3e 5e 4e 4e 5e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 2e
3e 3e 8e - - -
3e 1e 2e - - 1e


Topcompetitie 4 Haaksbergen - KNWU (02 september 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 6e -
5e 2e 3e - - -
1e 1e 1e - - 2e
5e 5e gevallen - - -
5e 5e 4e - - -
1e gevallen 6e 2e - 2e 5e
4e 3e 3e - 4e 7e
1e 1e 3e 1e 1e 2e
4e 3e 3e - - 7e


3-Nationcup Massenhoven - UEC (26 augustus 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 4e 5e -
1e 2e 1e - - 2e 2e
2e 1e 2e - - - -
2e 1e 3e - - - 2e
4e 3e 3e - - 4e 5e


3-Nationcup Massenhoven - UEC (25 augustus 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e 1/8 Finale 1e Kwartfinale 1e 8e -
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 5e -


EK Sarrians (Frankrijk) - UEC (12 juli 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 3e - - 2e 1e
1e 3e 2e 8e - - -
1e 1e 1e - 1e 2e gevallen
1e 1e 1e 2e 3e 3e gevallen


Topcompetitie 2 Luyksgestel - KNWU (17 juni 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 2e - - -
1e 1e 1e - - 1e
5e gevallen 5e gevallen 5e - - -
3e 3e 2e 5e - -
1e 2e 1e - 3e 1e
2e 2e 2e - 4e 6e
1e 2e 1e 1e 3e 2e
5e 3e 4e - 6e -


wk Baku - UCI (09 juni 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 3e 7e - - -
1e 2e 1e - 1e 4e 1e
2e 1e 3e - 2e 1e 2e


EK Ronde 8 Blegny - UEC (20 mei 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e
4e 4e 3e - 6e -
1e 1e 1e 1e 2e 1e
4e 5e 3e 6e - -


EK Ronde 7 Blegny - UEC (19 mei 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - - 1e
5e 3e 4e - 8e -
1e 1e 1e 1e 1e 2e
gevallen - - -
3e 4e 4e 5e - -


EK Ronde 6 Kampen - UEC (29 april 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e 2e 6e - -
2e 1e 2e - - 1e 2e
1e 1e 2e - 3e 4e -
5e 7e 2e - - - -
1e 3e 2e - - 3e 7e
1e 1e 3e - 2e 3e 6e
2e 2e 3e - 5e - -
5e 5e 4e - - - -


EK Ronde 5 Kampen - UEC (28 april 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 6e 1e 2e 2e 7e -
2e 2e 2e - - 1e 2e
1e 2e 1e - 2e 4e 6e
6e 5e 7e - - - -
2e 2e - - 2e 6e
4e 6e 4e - - - -
2e 1e 1e - 1e 1e 3e
2e 5e 1e - 1e 2e 7e
3e 4e 3e 8e - - -


3-Nationcup Ahnatal - UEC (22 april 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 1e 1e 4e 7e
1e 1e 1e - - - 1e
3e 3e 3e 8e - - -
7e 5e 5e - - - -


3-Nationcup Ahnatal - UEC (21 april 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 3e 5e
2e 2e 1e - - - -
1e 1e 1e - 2e 3e 3e
5e 5e 4e - - - -
2e 1e 1e - - 5e -
5e 4e 3e - - 6e -
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
1e 2e 2e - 3e 4e 4e
3e 3e 3e 5e - - -


EK Ronde 4 Zolder - UEC (15 april 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e gevallen 4e - - - -
2e 1e 1e 2e 3e 4e 4e
4e 3e 5e 8e - - -
1e 1e 2e - - 4e 4e
1e 2e 1e 1e 2e 3e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 7e -
6e 3e 3e 6e - - -


EK Ronde 3 Zolder - UEC (14 april 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 1e 2e 1/16 2e, 1/8 4e 3e 8e -
3e 3e 3e - - 4e 5e
1e 2e 1e - - - 7e
2e 2e 1e 2e 4e 6e -
5e 4e 3e 8e - - -
2e 1e 1e - - 4e 1e
6e 4e 5e - - - -
1e 1e 2e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 2e 2e 2e 4e 4e
3e 2e 5e 7e - - -


Topcompetitie Heiloo - KNWU (08 april 2018)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 3e 2e
1e 1e 1e - - -
3e 3e 2e - - 3e
5e 4e 6e - - -
5e 4e 6e - - -
3e 3e 2e - 7e -
3e 3e 3e - 5e -
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 3e
3e 5e 2e - - -


AK 1 Nuland - KNWU (01 april 2018)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 1e
3e 2e 3e 7e B-Finale 2e
3e 3e 4e 7e -
2e 1e 2e - 3e
4e 4e 5e - gevallen 7e
5e 8e 4e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 2e - 1e
2e 3e 2e 3e 4e
1e 2e 1e - 3e
1e 2e 1e 2e 4e


EK Ronde 2 Verona - UEC (25 maart 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 3e - - 7e -
1e 2e 2e - 2e 3e 5e
3e 1e 1e - 1e 2e 3e
2e 3e 2e - 3e 6e -
4e 4e 4e 7e - - -


EK Ronde 1 Verona - UEC (24 maart 2018)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 3e - - 4e 5e
3e 2e 1e - 3e 3e 4e
1e 1e 1e - 1e 2e 1e
1e 5e 1e - 3e 8e -
4e 3e 4e 7e - - -


AK 10 Oss - knwu (15 oktober 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 5e
2e 3e 2e 1e 2e
1e 1e 1e - 1e
2e 5e 2e - 2e
3e 3e 1e - 5e
5e 7e 8e - -
4e 5e 5e - -
gevallen 8e 3e 3e - 3e
1e 1e 1e - 1e
4e 4e 4e 6e -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 4e
2e 1e 5e - 7e


TC 5 Valkenswaard - knwu (08 oktober 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 2e 2e 8e -
1e 1e - 1e 1e
1e 1e - - 1e
3e 5e - - 8e
2e 3e 7e - -
2e 2e - 4e 3e
3e 1e - - 2e
1e 1e - 1e 1e
2e 2e - 4e 4e


AK 9 Schijndel - Knwu (01 oktober 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 3e - - 4e
3e 3e 3e - 3e 8e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e 4e 5e B-Finale 3e
3e 4e 4e - - 4e
2e 1e 3e - - 1e
1e 1e 4e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
3e 3e 2e - 2e 2e


TC 4 Kampen - UEC (24 september 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2 2 2 2 3 5
1 1 1 - 1 1
1 1 1 - - 1
2 3 2 4 2 5
3 4 4 7 - -
1 1 1 - 6 -
1 1 1 - 2 2
2 2 4 2 2 1
2 2 2 4 5 -


AK 8 Made - Knwu (17 september 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 4e - -
2e 2e 2e - 7e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 3e - 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 2e 2e - 3e
2e 3e 3e - 7e


3-Nation Cup 6 Luyksgestel - UEC (10 september 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 8e / - - -
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 2e 1e 2e 8e -
2e 2e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e 2e 3e 8e
3e 3e 3e 3e 4e 6e


3-Nation Cup 5 Luyksgestel - UEC (09 september 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e 2e
3e 4e 3e gevallen - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e


AK 7 Veldhoven - Knwu (03 september 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 3e 6e B-Finale:3e
6e 6e 8e - -
2e 2e 4e - 2e
1e 1e 1e - 1e
4e 5e 4e 8e -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 2e - 2e
4e 4e 2e - 2e


3-Nation Cup 4 Peer - UEC (27 augustus 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 4e 2e 3e 7e -
1e 1e 1e - - 7e
2e 2e 2e - 2e 3e
3e 2e 3e 3e 6e -


3-Nation Cup 3 Peer - UEC (26 augustus 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e gevallen 1e - 1e
1e 1e 1e 3e 5e


Wereldkampioenschap Rock Hill - UCI (30 juli 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5e 3e 6e - - - -
1e 2e 1e 1e 1e 1e 2e
5e 5e - - - -


Wereldkampioenschap Rock Hill - UCI (29 juli 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 3e 8e - - -
1e 2e 1e - 1e 4e 1e
2e 1e 3e - 2e 1e 2e


Europees Kampioenschap Bordeaux Frankrijk - UEC (16 juli 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e 1e 1e
4e 2e 3e 4e gevallen - -
gevallen 6e 1e 1e - 3e 4e 4e
2e 1e 1e - 4e 6e -
1e 1e 1e 1e 1e gevallen -


Nederlands Kampioenschap Assen - Knwu (02 juli 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3e 8e gevallen - -
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 3e
3e 2e 4e 4e 3e
5e 5e 5e - -
1e 2e 2e 5e -
1e 1e 1e 1e gevallen
1e 1e 1e 2e gevallen
3e 2e 3e 3e 4e


AK 6 Geldermalsen - knwu (25 juni 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e
1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 2e - 2e
3e 2e 3e - 3e
2e 5e 3e - 3e
1e 1e 1e - 1e
4e 5e 4e 6e -
1e 1e 1e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 4e
2e 2e 2e - 2e


NKC Baarn - knwu/nff (17 juni 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e gevallen - 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e - - 1e
3e 3e 3e 1e gevallen -
2e 2e 2e - 2e 4e
2e 2e 2e - - 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 2e - 3e 4e


TC 3 Vinkel - knwu (11 juni 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e 1e 3e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e 3e 8e -
2e 2e 3e - gevallen -
1e 1e 1e - 3e 2e
4e 3e 2e 2e 4e 7e


AK 5 Venlo - knwu (04 juni 2017)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 2e 2e 4e
2e 1e 2e 2e 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 3e 2e 3e 6e
1e 1e 2e 1e 7e
2e 2e 1e - 4e
1e 1e 1e - 1e
6e 6e 6e - -
3e 3e 3e - 3e
2e 2e 3e - 2e


3-Nation Cup 2 Ahnatal - UEC (27 mei 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 2e 2e 7e
1e 1e 1e - - 1e 2e
gevallen 1e 2e - 1e 3e 6e
3e 3e 2e 5e - - -
4e 4e 3e - - 2e 3e
1e 1e 1e - - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e 2e


3-Nation Cup 1 Ahnatal - UEC (27 mei 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 3e 4e 5e
1e 1e 1e - - 1e 1e
2e 3e 1e 3e 7e - -
1e 1e 1e - - 1e 1e


AK 4 Ammerzoden - knwu (21 mei 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 7e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - - 1e
3e 3e 3e - 4e 7e
3e 2e 3e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e


SX Zolder Ronde 4 - UCI (14 mei 2017)
M1 M2 M3 Finale
3e 3e 3e 2e


AK 3 Berlicum - knwu (13 mei 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - - 4e
2e 3e 2e - 4e 7e
4e 1e 1e 2e 7e -
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 2e - - 1e


SX Zolder Ronde 3 - UCI (13 mei 2017)
M1 M2 M3 Finale
2e 2e 1e 2e
1e 1e 2e 1e
2e 2e 3e 3e


Talentencup SX Papendal - KNWU (05 mei 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
- - -
1e 1e gevallen - - -


EK Ronde 4 Erp - UEC (30 april 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 2e 3e 3e 6e -
1e 1e 1e - 1e 1e 3e
4e 4e 4e 3e 8e - -
2e 3e 6e - - 5e -
2e 3e 2e - - 2e 4e
3e 3e 3e 3e 4e 8e -
1e 2e gevallen - - - -


EK Ronde 3 Erp - UEC (29 april 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 7e - - -
1e 1e 1e - 1e 2e 2e
1e gevallen 7e 2e 1/16 Finale: 8e - - -
2e 1e 1e - - 5e -
1e 1e 1e - - 1e 3e
4e 2e 3e 2e 2e 1e 3e
2e 2e 2e 2e 2e 7e -


TC 2 Rijswijk - knwu (23 april 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
4e 4e 5e - - gevallen (5e)
2e 2e 2e 4e 5e -
4e 3e 1e - 5e -
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e gevallen


TC 1 Haaksbergen - knwu (16 april 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e
6e 5e 5e - - -
3e 3e 2e 4e 8e -
4e 4e 2e - 6e -
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 2e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 2e 2e 3e 3e


AK 2 Volkel - knwu (09 april 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e gevallen
1e 2e 2e - - 2e
2e 2e 2e - - 3e
1e 1e 2e - 2e 3e
2e 2e 3e - 7e -
2e 2e 2e 2e 4e 5e
1e 1e 2e - - 5e
1e 1e 1e - - 2e
3e 3e 1e - - 1e
1e 2e 1e - - 1e
2e 1e 1e - - 1e
2e 1e 2e - 3e 7e


EK Ronde 2 Zolder - UEC (02 april 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e geen 3e manche 1/16 Finale : 7e - - -
2e 3e geen 3e manche - 1e 1e 2e
1e 1e - - 1e gevallen
2e 2e geen 3e manche 2e 4e 7e -
1e 1e geen 3e manche 3e 3e 8e -
1e 1e geen 3e manche 3e 3e 6e -


EK Ronde 1 Zolder - UEC (01 april 2017)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 1/16 Finale 6e - - - -
2e 1e geen 3e manche - 2e 1e 2e
1e 1e geen 3e manche - - 1e 2e
2e 3e geen 3e manche 3e 3e 5e -
3e 1e geen 3e manche - - 5e -
1e 1e geen 3e manche 1e 1e 2e 1e
1e 1e geen 3e manche 2e 2e 3e 7e


AK 1 Wijchen - knwu (26 maart 2017)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e - 1e 3e
1e 1e 1e - - 4e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - - 1e
3e 5e 5e - - -
2e 2e 2e - - 5e
2e 2e 2e - - 2e
1e 1e 2e - - 1e
2e 2e 4e - - 6e


AK 10 / BZC Nuland - AK KNWU (16 oktober 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 1e - 4e
1e 1e 1e 1e 3e
2e 2e 2e - blessure afgemeld
4e 3e 3e - 1e B-Finale
1e 1e 2e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 2e - 4e
4e 3e 4e 7e -


Topcompetitie 5 Heiloo - TC KNWU (09 oktober 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 4e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 4e
gevallen 6e 1e 2e - gevallen -


AK 9 / BZC Ammerzoden - AK KNWU (02 oktober 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 1e
1e 2e 1e 2e 3e
1e 2e 1e - 1e
1e 1e 2e - 1e
2e 4e 2e - 2e
1e 2e 1e - 2e
2e 3e 3e 4e 6e
2e 2e 1e - -
2e 2e gevallen - -
1e 2e 1e - 5e
1e 2e 3e - 3e


Topcompetitie 4 Venlo - TC KNWU (25 september 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 1e 1e 4e 4e 2e
1e 2e 2e - 4e 7e
3e 4e 4e - - gevallen
1e 3e 4e - 2e 1e


UEC Ronde 7 & 8 Calais Frankrijk - UCI (18 september 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 4e 5e
1e 1e 1e - - 1e 1e


UEC Ronde 7 & 8 Calais Frankrijk - UCI (17 september 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 2e 4e
2e 1e 1e - - 1e 1e


3 Nations Cup Zolder (B) - UEC (11 september 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e 3e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
- - - -
3e 3e 2e - - 5e -
1e 1e 1e 1e 1e 2e 4e


3 Nations Cup Zolder (B) - UEC (10 september 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
4e 2e 3e - 3e 4e gevallen
3e 3e 3e - - 4e 6e
1e 1e 1e 1e 1e 2e 6e


AK 7 / BZC Wijchen - AK KNWU (04 september 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 5e
3e 3e 1e - 4e 3e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - - 2e
2e 2e 2e - 3e 3e
4e 2e 3e - - 2e
1e 2e 3e - - 3e
1e 3e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - - 1e
3e 1e 3e - - 5e


EK Verona Italie - UEC (10 juli 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 4e 4e 6e
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
2e 6e 3e 5e - - -
2e 2e 2e - 3e 3e 8e
1e 2e 2e 2e 3e 7e -


NK Luijksgestel - KNWU (03 juli 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1 1 2 1 1
1 1 1 1 1
2 1 2 1 gevallen
4 7 5 - -
4 4 4 3 5
2 2 1 - 2
1 1 2 2 2


AK 6 / BZC Volkel - AK KNWU (26 juni 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e - 1e
2e 1e 1e - 2e
1e 1e 1e 1e 3e
3e 3e 2e - 3e
2e 2e 2e - 3e
1e 2e 1e - 2e
1e 4e 3e - 2e
2e 2e 2e - 5e


3 Nations Cup Schijndel - UEC (19 juni 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
3e 3e 3e - - 6e -
3e 2e 2e - 3e 4e 3e


3 Nations Cup Schijndel - UEC (18 juni 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e 2e
1e 1e 1e - - 4e 2e
1e 1e 3e - 3e 3e 6e
4e 4e 2e - - 7e -
2e 1e 4e - - - 3e
1e 1e 1e - 1e 5e -


UEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD) - UEC (C1) (12 juni 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 3e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 2e 2e 2e 2e 4e 5e
3e 3e 3e - - - 4e
7e 5e 4e - - - -


UEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD) - UEC (C1) (11 juni 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e 3e 7e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 2e - 5e - -
5e 5e 4e - - - -
7e 5e 5e - - - -


AK 5 / BZC Valkenswaard - AK KNWU (05 juni 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 5e
3e 2e 2e - 3e 7e
1e 1e 1e - - 1e
4e 4e 4e - 6e -
1e 1e 2e - - 2e
5e 5e 5e - - -
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e - - gevallen
2e 4e 4e - - 2e


WK Medelin Colombia - UCI (29 mei 2016)
M1 M2 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 4e 3e


AK 4 / BZC Veldhoven - AK KNWU (29 mei 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 2e 2e 4e
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 2e - 4e
1e band stuk 1e - 3e
3e 3e 3e - 3e
5e 5e 5e - -
1e 1e 1e - 1e
3e 1e 4e - 1e
3e 3e 3e - 1e
4e 4e 4e - 6e


NKC Doetinchem - NFF / KNWU (28 mei 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 1e - 3e 5e
3e 2e 2e - - 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e - 2e 2e


Topcompetitie 3 Valkenswaard - TC KNWU (22 mei 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 3e 2e - 3e 1e
3e 3e 3e - 4e 8e
4e 3e 3e - - 3e
2e 3e 1e - 1e 5e


AK 3 / BZC Made - AK KNWU (15 mei 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
gevallen 5e 1e 1e 4e 4e
2e 2e 2e 2e 6e
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 3e 5e -
4e 4e 4e - 4e
1e 1e 5e - 1e
1e 2e 1e - 1e
1e 1e 3e - 4e
2e 4e 3e - 2e


UEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL) - UCI (01 mei 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 6e -
1e 1e 1e - - 1e 5e
1e 1e 2e - - 1e 1e
3e 3e 3e 4e 6e - -
3e 3e 3e - - 4e 6e
2e 1e 2e 4e 8e - -


UEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL) - UCI (30 april 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 7e -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
3e 2e 2e 6e - - -
3e 3e 3e - - 4e 6e


3 Nations Cup Ahnatal (Dld) - UEC (24 april 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 2e 2e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
2e 1e 3e 2e 1e 8e -


3 Nations Cup Ahnatal (Dld) - UEC (23 april 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e 2e
1e 3e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
2e 2e 2e 3e 5e - -
3e 1e 4e - - 7e -
2e 2e 4e 3e 8e - -


Topcompetitie 2 (C1) Dedemsvaart - TC KNWU (C1) (17 april 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 2e 3e 3e gevallen -
4e 5e 5e - - -
7e 2e 4e - - 5e
1e 5e 2e 2e 1e 3e


AK 2 / BZC Berlicum - AK KNWU (10 april 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 2e 3e 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 2e - 2e
2e 2e 2e - 2e
3e 3e 4e - 6e
4e 3e 6e - -
2e 2e 1e - 1e
1e 1e 3e - 1e


UEC Ronde 1 & 2 Zolder (B) - UEC (C1) (03 april 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1/16 finale 2e 1/8 Finale 1e 3e 2e 6e
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
1e 2e 1e - - 1e 1e
1e 2e 2e 5e - - -
7e 8e 8e - - - -
2e 2e 2e 1/16 Finale 4e 1/8 finale 6e - - -


UEC Ronde 1 & 2 Zolder (B) - UEC (C1) (02 april 2016)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1/16 Finale 2e 1/8 Finale 2e 4e 7e -
1e 1e 1e - 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 1e
3e 2e 2e 5e - - -
7e 8e 7e - - - -
3e 2e 2e 1/16 Finale : 4e 1/8 Finale 6e - - -


Topcompetitie 1 (C1) Erp - TC KNWU (C1) (27 maart 2016)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e 2e 3e 6e
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - gevallen -
3e 4e 2e 3e 3e 6e
5e 4e 5e - - -
5e 2e 4e - 7e -
6e 7e 7e - - -


AK1 / BZC Oss - KNWU (20 maart 2016)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 5e
3e 3e 3e 3e 6e
3e 1e 2e - 1e
3e 3e gevallen 6e - -
2e 1e 2e 3e 7e
3e 3e 4e - 1e B-Finale
1e 2e 2e 4e 6e
2e 3e 3e 4e 6e
3e 3e 3e 1e 2e
3e 3e 3e 7e -


TC 5 Zoetermeer - TC KNWU (C1) (11 oktober 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
cruiser 2e , 20 inch 1e cruiser 2e 20 inch 1e cruiser 2e 20 inch 3e - - 20 inch 2e plaats
2e 2e 2e 8e - -
1e 1e 1e - 3e 6e
2e 1e 3e - gevallen -


AK 10 Made - AK KNWU (04 oktober 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 1e - 2e 4e
4e 4e 1e - 5e 5e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 2e - 1e 1e
2e 3e 3e - 5e -
4e 1e 2e - 2e 2e


AK 9 Wijchen - AK KNWU (27 september 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 2e - - gevallen
2e 1e 2e - - 1e


AK 8 Luyksgestel - AK KNWU (20 september 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 1e - 4e 7e
6e 4e 5e - - -
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
3e 4e 2e - - 6e


TC4 Kampen - TC KNWU (13 september 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 2e 5e
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - - -
1e 1e 1e gevallen 8e - -
2e 2e 2e - 2e 4e
1e 1e 1e 2e 1e gevallen 8e


AK 7 Oss - AK KNWU (06 september 2015)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 5e
5e 4e 5e - -
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 1e 2e - 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e 1e 1e
2e 2e 1e 1e 8e


3 Nations Cup dag 2 Peer (B) - UEC (C1) (30 augustus 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 3e 3e 3e 6e -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 3e 7e
6e 1e 1e 2e 2e 8e -
3e 2e 3e 8e - - -


3 Nations Cup dag 1 Peer (B) - UEC (29 augustus 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 2e 5e - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e
1e 2e 1e - - - 1e
1e 1e 1e 2e 2e 4e 6e
2e 2e 2e 2e 4e 8e -


WK Zolder (B) dag 1 - UCI (21 juli 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 3e 5e - -
2e 2e 2e - 1e 1e 6e
1e 2e 1e 1e gevallen - -
1e 5e 4e 1/16 finale: 5e - - -
3e gevallen /geblesseerd - - - -
3e 1e 3e 1/16 Finale : 6e - - -


EK Erp dag 1 - UEC (10 juli 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 2e 2e 4e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e 2e
4e 4e 3e 3e 5e - -
3e 3e 3e 3e 4e 6e -
3e 4e 3e 3e 5e - -


NK Klazienaveen dag 1 - KNWU (04 juli 2015)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e 1e gevallen 7e
1e 1e 1e 2e gevallen 8e
4e 4e 4e 7e -
1e 4e 2e 3e 4e
1e 3e 1e 3e 4e


AK 6 Schijndel - AK KNWU (28 juni 2015)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 1e 4e 2e
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
3e 2e 2e - 3e
1e 2e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e


AK 5 Kampioenswedstrijd Veldhoven - AK KNWU (21 juni 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 3e 6e
3e 3e 3e - 8e -
2e 1e 2e - - 2e
1e 1e 2e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 3e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 2e 1e
2e 2e 1e - 2e 1e


TC 3 Volkel - TC KNWU (14 juni 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 2e 1e - - 2e
2e 1e 2e 4e 4e 5e
1e 2e 2e - 1e 2e
1e 1e 1e 1e 1e 7e


NKC Luyksgestel - NFF KNWU (06 juni 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
4e 2e 2e - - 2e
1e 1e 1e 2e 2e 2e
2e 2e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e


3 Nations Cup 2 dag 2 Baarn (NL) - UEC (C1) (31 mei 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 4e 5e - -
1e 1e 1e - - 1e 4e
1e 1e 5e 3e 5e - -
1e 1e 2e 2e 2e 2e 2e
5e 5e 7e - - - -


3 Nations Cup 2 dag 1 Baarn (NL) - UEC (30 mei 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 2e 3e 3e 8e -
1e 1e 1e - - 1e 2e
2e 1e 3e 2e 2e 4e 8e


AK 4 Venlo - AK KNWU (24 mei 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 3e - 2e 6e
2e 3e 2e - 4e 8e
2e 1e 1e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 2e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 2e


3 Nations Cup 1 dag 2 Ahnatal (DLD) - UEC (C1) (17 mei 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 2e 4e 5e - -
1e 1e 1e - - - 1e
1e 6e 2e 4e 5e - -
1e 1e 1e 4e 5e - -
2e 2e 2e 1e 3e 8e -


3 Nations Cup 1 dag 1 Ahnatal (DLD) - UEC (16 mei 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 3e 3e 7e - -
1e 1e 1e - - 1e 1e
1e 1e 1e - - - 1e
2e 2e 3e 2e 3e 3e 3e
1e 1e 1e 2e 3e 6e -


TC 2 Haaksbergen - TC KNWU (03 mei 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - 2e 4e
1e 5e 2e 4e 5e -
2e 1e 1e - 2e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e


AK 3 Nuland - AK KNWU (26 april 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e - - 2e
1e 1e 1e - - 2e
3e 4e 4e - - 4e
1e 1e 2e - - 2e
2e 2e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e


AK 2 Berlicum - AK KNWU (19 april 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e - 2e 5e
1e 1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 2e - 2e 2e
3e 8e 3e - 8e -
1e 1e 1e - - 5e
2e 1e 2e - 3e 4e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 3e


TC1 Valkenswaard - TC KNWU (C1) (12 april 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e 2e
1e 2e 1e - - 1e 3e
1e 1e 3e - - 1e 2e
2e 1e 2e 3e 2e 8e gevallen -
1e 1e 1e - 1e 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 1e 2e


UEC Round 2 Zolder (B) - UEC (C1) (05 april 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
5 3 1/16: 7 - - - -
1 1 - 1 3 7
1 1 - 1 1 1
2 3 1/16: 3 gevallen - - -
2 2 1/16: 2 gevallen - - -
3 3 1/16: 4 5 - - -


UEC Round 1 Zolder (B) - UEC (C1) (04 april 2015)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 2 - 4 1 5
1 1 - 1 1 1
2 gevallen - - - -
1 1 1/16: 3 5 - - -
3 3 1/16: 6 - - - -


AK 1 Ammerzoden - AK KNWU (29 maart 2015)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2 2 2 - 3 5
1 1 1 1 1 1
3 2 1 - - 5
1 1 3 - - 1
2 1 1 - - 1
4 2 1 - - 4
1 1 1 - - 1
1 1 2 - 1 8
3 1 1 - 2 1


AK9 Geldermalsen - KNWU (12 oktober 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 2 - 4 6
1 1 1 - 2 -
1 1 1 - 1 6
2 2 2 - 2 5


TC5 Erp - KNWU (05 oktober 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 2 3
1 1 1 - - 1
1 1 1 - - 1
4 3 4 - 4 8


AK8 Berlicum - KNWU (28 september 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2 2 2 3 1 3
1 1 2 2 3 4
1 1 1 - 3 2


TC4 Luyksgestel - KNWU (21 september 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2 1 1 1 3 3
1 2 2 - - 7
1 1 1 - - 1
2 2 2 2 8 -


3-nations cup Heusden-Zolder - KNWU (14 september 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2 1 2 1 5 -
1 1 1 - 1 4


3-nations cup Heusden-Zolder - KNWU (13 september 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 3 5 - -
3 4 2 - - 1 8
1 1 1 - - - 1


TC3 Valkenswaard - KNWU (07 september 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 4 1
1 1 1 1 4 1
1 2 1 - - 5
1 2 1 - - 5
1 1 2 1 - 1
1 1 2 1 - 1
1 2 2 3 6 -
1 2 2 3 6 -


AK7 Nuland - KNWU (31 augustus 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 8e B Finale 2e
1e 1e 1e - 3e 7e
1e 1e 1e - 2e 2e


UEC Round 11+12 Roskilde - KNWU (12 juli 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3 3 3 3 4 6
1 1 4 - 1 2


NK Haaksbergen - KNWU (05 juli 2014)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1 1 1 1 1
1 1 3 8 -
1 1 1 - 8
2 4 2 4 6


3-nations cup Volkel dag 2 - UCI (29 juni 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 1 1
2 1 3 - - 2


3-nations cup Volkel dag 1 - UCI (28 juni 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - 1 1 1
1 1 1 - - 1 3
1 1 1 - - - 1
2 2 2 5 - - -


Nederlands Club Kampioenschap Vinkel - NFF (21 juni 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - 1 1 1
2 2 2 - - 2 6
DNF DNS - - - -


Kampioenswedstrijd Zuid Erp - KNWU (15 juni 2014)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3 2 3 3 3
2 2 2 1 3
2 2 2 3 7
3 3 3 - 8


3-nations cup Weimar-Ahnatal Dag 2 - KNWU (08 juni 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 1 2
1 2 1 - - 5


3-nations cup Weimar-Ahnatal Dag 1 - KNWU (07 juni 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 4 7
1 1 1 - - 2
1 1 1 - - 1


UEC Round 7+8 Klazienaveen - KNWU (01 juni 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 2 2 3 5
1 1 2 - - 1 2


UEC Round 7+8 Klazienaveen - KNWU (31 mei 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 1 5 5
3 2 3 - - 3 3
4 3 3 4 7 - -


TC2 Schijndel - KNWU (25 mei 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 - 3 2 2
1 1 2 - - 1 2


AK6 Made - KNWU (18 mei 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
- - -
3 1 1 - 4 4
3 1 1 - 4 4
3 3 3 3 5 -
1 1 1 - 1 1
1 1 1 - 1 1
2 3 2 5 - -
2 3 2 5 - -
1 1 1 - 2 4


AK5 Veldhoven - KNWU (04 mei 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 1e 3e
1e 1e 1e - 2e 2e


AK4 Tegelen - AK KNWU (27 april 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e 6e
2e 2e 2e 2e 6e -
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e


AK3 Oss - KNWU (20 april 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1 1 1 1 2 8
1 1 1 2 2 4
1 1 1 1 3 2
2 1 1 2 6 -


TC1 Heiloo - KNWU (13 april 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e 1e
2e 1e 1e - - 3e 5e
2e 2e 2e - 2e 7e -


UEC Round 1+2 Zolder - UEC (06 april 2014)
M1 M2 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 16e 3e + 8e 1e 1e 4e 7e
5e 4e - - 1e 8e


UEC Round 1+2 Zolder - UEC (05 april 2014)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 16e finale 2e 3e 2e gevallen -
1e 1e - 1e 3e 3e
2e 4e 16e Finale: 2e 8e - - -


AK2 Schijndel - KNWU (30 maart 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 2e 2e 2e 4e 2e
3e 3e 3e 2e 4e 4e
1e 1e 1e 1e 2e 1e
3e 3e 3e 4e 6e -
2e 2e 2e 2e 4e 7e


AK1 Ammerzoden - KNWU (23 maart 2014)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 2e 4e
1e 1e 1e 2e 5e -
2e 2e 2e 2e 1e 2e
1e 3e 3e 3e 5e -
3e 3e 3e 3e 1e 8e


TC 5 Zoetermeer - KNWU (20 oktober 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 2e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 4e 4e 3e 7e -


Brabants Kampioenschap Afdeling Zuid Luyksgestel - KNWU (12 oktober 2013)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e
3e 2e 2e - 4e
2e 2e 2e - 1e


AK 9 Berlicum - KNWU (29 september 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 2e 2e 7e
3e 1e 2e 1e 6e -
2e 2e 2e - 2e 4e


TC 4 Erp - KNWU (22 september 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 4e 1e
1e 1e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e
3e 3e 5e 4e 8e -


3 NationsCup Zolder BE Dag 2 - UEC (15 september 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


3 NationsCup Zolder BE Dag 1 - UEC (14 september 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 2e 2e 3e 6e -
1e 1e 1e - - 1e 3e
2e 1e 1e - - - 1e


AK 8 Wijchen - KNWU (08 september 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 2e - 3e 7e
1e 2e 2e - 1e 2e


AK 7 Made - KNWU (01 september 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
2e 3e 1e 3e 4e 6e
2e 3e 1e 3e 4e 6e
1e 1e 1e - 4e 5e


Europees Kampioenschap Dessel Belgie Dag 2 - UEC (14 juli 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Europees Kampioenschap Dessel Belgie Dag 1 - UEC (13 juli 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e 5e
4e 4e 3e 6e - - -


NK KNWU Heiloo - KNWU (07 juli 2013)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e
2e 2e 2e 2e 4e
2e 3e 3e 3e 8e


AK 6 Geldermalsen - KNWU (30 juni 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 3e
1e 1e 1e 1e 2e 6e
1e 1e 1e - 1e 1e


Belgie/Nederland/Duitsland Interland Ronde 1 Valkenswaard - UCI (23 juni 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e 4e
2e 2e 2e - - 2e 1e
6e 5e 4e - - - -


AK 5 Ammerzoden - KNWU (09 juni 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 8e
3e 3e 2e 2e 2e 3e
1e 2e 2e - 1e 1e


NK Clubs KNWU/NFF Haaksbergen - KNWU/NFF (01 juni 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e 2e


TC 3 Luyksgestel - KNWU (26 mei 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e 1e 1e 6e
1e 1e 1e - 1e 3e
2e 2e 2e 2e 4e 4e


EK Ronde 6 Weiterstad Duitsland - UEC (19 mei 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 7e - - -
2e 2e 2e - - 3e 4e


EK Ronde 5 Weiterstad Duitsland - UEC (18 mei 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 4e 5e - - -
2e 1e 2e - - 2e 5e


TC 2 Dedemsvaart - KNWU (12 mei 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 3e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 4e 2e 2e 6e -


AK 4 Nuland - KNWU (05 mei 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
2e 1e 1e 1e 2e 2e
2e 2e 2e 1e 2e 4e
2e 1e 2e 2e 4e 7e
1e 1e 1e - 2e 4e


Brabants Kampioenschap Berlicum - NFF (04 mei 2013)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 8e


AK 3 Oss - KNWU (21 april 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 2e
1e 2e 2e 2e 3e 5e
1e 2e 2e 2e 3e 5e
1e 1e 1e - 8e -
1e 1e 1e - 3e 6e


Kampioenschap vh Zuiden Nuland - NFF (20 april 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e


TC 1 Veldhoven - KNWU (14 april 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
5e 1e 1e - - 4e
3e 4e 3e 3e 4e 8e


EK Ronde 1 Messigne Vantoux Frankrijk - UEC (06 april 2013)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Drents Kampioenschap Assen - NFF (06 april 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e


AK 2 Schijndel - KNWU (24 maart 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e
2e 2e 1e 1e 1e 2e
3e 3e 2e - 2e 6e


AK 1 Volkel - KNWU (17 maart 2013)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 4e
1e 1e 1e 2e 4e 4e
2e 2e 2e 3e 3e 6e
1e 1e 1e 3e 4e 6e


Zuid Nederlands Kampioenschap Luijksgestel - KNWU (14 oktober 2012)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 1e 4e - 2e
3e 5e 2e - 3e


Topcompetitie 6, Kampen - KNWU (07 oktober 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 3e
2e 1e 2e - 3e 1e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 2e 1e 1e 4e


AK 8, Ammerzoden - KNWU (30 september 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 2e 6e
2e 3e 2e 2e 6e -
1e 1e 1e 3e 1e 5e


Topcompetitie 5, Volkel - KNWU (23 september 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 2e
2e 2e 2e - 1e 4e
1e 1e 1e - - 2e
2e 3e 3e 1e 5e -


AK 7, Geldermalsen - KNWU (16 september 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 1e 4e
1e 1e 1e 2e 2e 3e
3e 3e 2e 5e - -
2e 2e 2e 2e 2e 2e


Topcompetitie 4, Doetichem - KNWU (09 september 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 3e 2e 2e 2e 7e


AK 6, Tegelen - KNWU (02 september 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 4e
1e 1e 1e 1e 1e 5e
2e 2e 2e 2e 2e 3e
2e 2e 2e 2e 2e 7e
1e 1e 1e 1e 2e 2e


Summerace Ronde 4 Zolder - KBWB (05 augustus 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - - 7e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 2e 2e 4e 6e


Summerace Ronde 3 Zolder - KBWB (04 augustus 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - - 3e
1e 1e 1e - - 1e
1e 2e 2e 4e 6e -


Topcompetitie 3 , Rijswijk - KNWU (01 juli 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 3e 2e 2e 3e 2e
1e 1e 1e - - 3e
1e 1e 1e - - 8e
2e 3e 3e - 7e -


AK 4, Veldhoven - KNWU (24 juni 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 5e
3e 4e 4e 4e 7e -
1e 1e 1e 3e 2e 4e
2e 2e 2e 2e 2e 4e


AK 3, Schijndel - KNWU (03 juni 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 5e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e 1e 3e 8e


Wereldkampioenschap Birmingham Engeland - UCI (27 mei 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 1e 1e 7e


Wereldkampioenschap Birmingham Engeland - UCI (24 mei 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Wereldkampioenschap Birmingham Engeland - UCI (23 mei 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 3e 4e 4e 4e
1e 1e 1e - - 3e 5e
3e 2e 3e 7e - - -


AK 2, Oss - KNWU (17 mei 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 1e 1e 2e


Europees Kampioenschap Orleans Frankrijk - UEC (06 mei 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Europees Kampioenschap Orleans Frankrijk - UEC (05 mei 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e - 1e 1e 6e
2e 2e 2e - - 3e 2e
1e 1e 1e - 3e 1e 7e


NK Klazienaveen - KNWU (29 april 2012)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e - 3e
1e 1e 1e - 2e
1e 2e 2e 2e 3e


Topcompetitie 2, Heiloo - KNWU (22 april 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 2e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - - 1e
3e 4e 4e - 7e -


AK 1, Berlicum - KNWU (15 april 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e 1e 3e 4e
1e 2e 1e 2e 2e 1e


Kampioenschap de Meijerij Berlicum - NFF (14 april 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e


Topcompetitie 1 , Valkenswaard - KNWU (01 april 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e
3e 1e 3e - 2e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 3e 3e 2e 2e 8e


TC 1 Ravels Belgie - KBWB (25 maart 2012)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 5e 4e (B)
1e 3e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 3e
3e 4e 4e 5e - -


EK Ronde 8 Kortrijk - UEC (22 januari 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e 3e 1e 3e 7e
2e 2e 1e - - 4e 4e
1e 1e 1e - - 1e 2e


EK Ronde 7 Kortrijk - UEC (21 januari 2012)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e 1e 1e 2e 7e
2e 3e 6e - - 7e -
2e 1e 2e - 1e 2e 3e


AK 14 Veldhoven (Prijsuitreiking) - KNWU (30 oktober 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e 1e 2e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 6e


UEC Ronde 6 Geneve Zwitserland - UEC (23 oktober 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


AK 13 Veghel (Volkel) - KNWU (23 oktober 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e dns dns - - -
1e dns dns - - -
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 1e 2e - 5e 1e (B)


UEC Ronde 5 Geneve Zwitserland - UEC (22 oktober 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Redline Topcompetite 6 Luijksgestel - KNWU (16 oktober 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - - 2e
3e 2e 3e - 3e 7e


AK 12 Luijksgestel - KNWU (09 oktober 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 3e 5e
2e 2e 2e - 3e 4e
1e 1e 1e - 2e 2e


AK 11 Wijchen - KNWU (02 oktober 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e 2e 2e 3e
1e 1e 1e - 2e 1e


Redline Topcompetite 5 Volkel - KNWU (25 september 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 1e 2e 5e -


Redline Topcompetite 4 Zoetermeer - KNWU (18 september 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 7e
1e 1e 1e - - 1e
3e 5e 3e - 4e 7e


AK 10 Landgraaf - KNWU (11 september 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 4e
1e 1e 1e 2e 2e 6e
1e 1e 1e - 2e 2e


UEC Ronde 2 Valkenswaard - UEC (04 september 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - 4e 4e 2e
1e 1e 1e - - 3e 4e
1e 2e 3e 3e 7e - -


UEC Ronde 1 Valkenswaard - UEC (03 september 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 1e 4e 3e
2e 2e 5e - - 2e 2e
1e 1e 1e - - 1e 8e
3e 3e 3e 3e 5e - -


AK 9 Berlicum - KNWU (28 augustus 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 6e 1e (B)
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 6e 2e 2e 3e
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 4e 1e - 2e 2e


WK UCI Kopenhagen Denemarken dag 3 - UCI (31 juli 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale


WK UCI Kopenhagen Denemarken dag 2 - UCI (30 juli 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


WK UCI Kopenhagen Denemarken dag 1 - UCI (29 juli 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e 5e - - -
1e 1e 1e - - 1e 2e
3e 3e 2e 3e 8e - -


EK Haaksbergen dag 3 - UEC (10 juli 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


EK Haaksbergen dag 2 - UEC (09 juli 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 3e - 4e 7e -
1e 1e 2e - - 1e 1e
5e 2e 3e - 6e - -


EK Haaksbergen dag 1 - UEC (08 juli 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale


NK KNWU Baarn - KNWU (03 juli 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3e 1e 3e 2e 7e
1e 1e 1e - 1e
3e 5e 1e 1e 8e


Combi Wedstrijd Baarn - KNWU/NFF (02 juli 2011)
M1 M2 M3 Finale
8e
1e


NKC KNWU Schijndel - KNWU (26 juni 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e dns dns
1e 1e 1e - - 1e
2e 1e 2e - 1e 1e
2e 2e 2e 1e 1e 2e


AK 8 Schijndel - KNWU (19 juni 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 6e
2e 2e 2e - 2e 5e
1e 1e 1e 3e 2e 3e
2e 1e 2e - 2e 4e
1e 1e 1e 1e 1e 3e


AK 7 Volkel - KNWU (12 juni 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - 2e 2e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - 3e 3e
1e 1e 1e - 2e 5e


AK 6 Made - KNWU (05 juni 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 4e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 1e 1e - 3e 4e
1e 2e 1e - 1e 1e


Combi Zuid Wedstrijd Redline Bmx Dreamteam - NFF/KNWU (02 juni 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
- 4e
- 2e
- 1e
- 5e
- 1e
- 8e


Redline Topcompetite 3 Doetinchem - KNWU (22 mei 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e - 3e 1e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
3e 2e 2e - 2e 4e


Redline Topcompetite 2 Heiloo - KNWU (15 mei 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 3e 3e
1e 2e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 1e 2e
3e 3e 2e - 4e 6e


AK 5 Tiel - KNWU (08 mei 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e


UEC Ronde 6 Praha Bohnica Tjechie - UEC (08 mei 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 3e 5e 5e - -
1e 1e 1e - - 1e


UEC Ronde 5 Praha Bohnica Tjechie - UEC (07 mei 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
7e 4e 7e - - -
1e 1e 1e - - 1e


AK 4 Oss - KNWU (01 mei 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 1e 2e 7e
1e 2e 1e 2e 2e


AK 3 Ammerzoden - KNWU (24 april 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
3e 2e 3e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e 4e 4e - 6e -
1e 1e 1e - 1e 7e


Brabants Kampioenschap Ammerzoden - NFF (23 april 2011)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 2e - 2e


Redline Topcompetite 1 Valkenswaard - KNWU (17 april 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 2e - 3e 4e
2e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 1e 3e
3e 3e 4e - 8e -


AK 2 Tegelen - KNWU (10 april 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 3e 3e
1e 1e 1e 2e 2e 4e
1e 1e 1e 2e 2e 4e
2e 2e 2e 3e 5e -
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e 2e 3e 5e


UEC Ronde 2 Zolder Belgie - UEC (03 april 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
6e 6e 5e - - - -
3e 2e 3e - - - 2e


UEC Ronde 1 Zolder Belgie - UEC (02 april 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 3e 4e 5e - -
2e 2e 2e - - - 3e


AK 1 Nuland - KNWU (27 maart 2011)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 2e 2e 2e
1e 1e 1e 3e 3e 4e
1e 1e 1e 2e 4e 4e
1e 2e 2e - 1e 7e


Indoor Kortrijk Velofollies - KBWB (23 januari 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 4e - - 8e -
1e 1e 1e - - 2e 1e
1e 1e 1e 1e 2e 3e 7e


Indoor Kortrijk Velofollies - KBWB (22 januari 2011)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 3e - 2e 2e 4e
1e 1e 1e - - 1e 1e
2e 1e 8e 2e 4e 3e 3e


AK 13 Tegelen - knwu (24 oktober 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 2e 1e - 1e 5e


Redline Topcompetitie 6 Doetinchem - knwu (17 oktober 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 2e 2e 4e 6e -


AK 12 Luijksgestel - knwu (10 oktober 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 1e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 5e -
1e 1e 1e - 4e 5e


Redline Topcompetitie 5 Oss - knwu (03 oktober 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 3e
3e 2e 3e - 5e -


Redline Topcompetitie 4 Baarn - knwu (26 september 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 3e - 6e -


AK 11 Oss - knwu (19 september 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 2e - 1e 3e
1e 1e 1e - 1e 4e
2e 2e 2e - 3e 4e
1e 1e 1e 1e 4e 1e


NKC KNWU Rijswijk - knwu (12 september 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e


AK 10 Veldhoven - knwu (05 september 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 4e
2e 2e 2e 2e 3e
1e 1e 1e 2e 3e
1e 1e 4e 1e 3e


AK 9 Nuland - knwu (27 juni 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 5e
1e 1e 1e - 2e 2e


AK 8 Landgraaf - knwu (20 juni 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
2e 2e 2e - 3e 6e
2e 2e 2e - 3e 4e
3e 4e 4e 3e 6e -
1e 2e 3e - 1e 2e


AK 7 Made - knwu (13 juni 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 1e 1e - 1e 5e
1e 1e 1e - 1e 4e


Europees Kampioenschap Ronde 8 Nederland Valkenswaard - uec (06 juni 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - - 1e


Europees Kampioenschap Ronde 7 Nederland Valkenswaard - uec (05 juni 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 4e - - - 2e


NEDERLANDS KAMPIOENSCHAP KAMPEN - knwu (30 mei 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 2e 1e 7e -


Promocup Kampen - knwu/nff (29 mei 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
- -
2e 2e 2e 5e -
1e 1e 1e - 1e


Nederlands Kampioenschap Nuland - nff (24 mei 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale


Nederlands Kampioenschap Nuland - nff (23 mei 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e - 1e


Redline Topcompetitie 3 Volkel - knwu (16 mei 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - - 1e
2e 3e 2e - 8e -


AK 6 Valkenswaard - knwu (09 mei 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 2e 3e
3e 4e 2e - 5e -
1e 2e 1e 3e 4e dnf


AK 5 Volkel - knwu (02 mei 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e dns - - -


Redline Topcompetitie 2 Heiloo - knwu (25 april 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - 2e 2e
1e 1e 2e - - 2e
2e 1e 2e - 2e 5e


Overijssels Kampioenschap Kampen - nff (24 april 2010)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 4e


AK 4 Schijndel - knwu (18 april 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 4e - 1e 1e
1e 1e 1e - 3e 4e
1e 1e 2e 2e dns -


Redline Topcompetitie 1 Haaksbergen - knwu (11 april 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 4e 4e - 1e 4e


AK 3 Wijchen - knwu (04 april 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 2e 2e - 2e 1e
2e 2e 1e - - 1e
1e 1e 1e - 1e 4e
1e 1e 1e 2e 3e 8e


AK 2 Berlicum - knwu (28 maart 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
2e 2e 2e 2e 2e 5e


Brabants Kampioenschap Berlicum - nff (27 maart 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e


AK 1 Ammerzoden - knwu (21 maart 2010)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 2e - 3e 1e
1e 1e 1e 1e 3e 8e


Open Belgies kampioenschap Velofollies - KBWB (24 januari 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 1e - 2e 5e -
1e 1e 2e - - 1e 4e


Open Indoor Velofollies Belgium - KBWB (23 januari 2010)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 4e 4e - - - 5e


A.K. 11 Schijndel - KNWU (25 oktober 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 3e 1e - - 1e
2e 2e 2e - 2e 4e
2e 1e 2e - 2e 7e


Brabants kampioenschap Nuland - NFF (24 oktober 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 1e - - 1e


A.K. 10 Volkel - KNWU (18 oktober 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 1e 2e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 2e
1e 1e 1e - 3e 5e
3e 4e 3e - 3e 5e
2e 3e 1e - 1e 1e


Twents kampioenschap Haaksbergen - NFF (10 oktober 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 5e
1e 1e 1e - - 1e


A.K. 9 Berlicum - KNWU (04 oktober 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 1e
1e 1e 1e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 4e
1e 1e 1e - 2e 1e


Redline topcompetitie 6 Kampen - KNWU (27 september 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
1e 1e 1e - - 1e
1e 1e 4e - 1e 2e


A.K. 8 Made - KNWU (20 september 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 2e
2e 2e 2e - - 3e
2e 2e 2e - 2e 4e
1e 1e 2e - 2e 2e


Nederlands clubkampioenschap KNWU Assen - KNWU (13 september 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - 1e


Fries kampioenschap Noord-Bergum - NFF (12 september 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 3e 3e
2e 1e 1e - 1e


Redline topcompetitie 5 Schijndel - KNWU (06 september 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - - 1e
2e 2e 3e - 4e 5e


NK Valkenswaard - KNWU (05 juli 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 1e - 1e
1e 1e 1e - 1e
2e 1e 3e 3e 7e


promocup Valkenswaard - knwu (04 juli 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e - -


A.K. 7 Oss - KNWU (28 juni 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 2e
1e 1e 1e 1e 2e
2e 2e 2e 2e 4e
1e 1e 1e 1e 1e


Redline topcompetitie 4 Baarn - KNWU (21 juni 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 3e
2e 1e 1e - - -
1e 1e 1e - 2e 1e


A.K. 6 Valkenswaard - KNWU (14 juni 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 1e - 2e 4e
1e 1e 1e - 2e 4e
2e 1e 1e - 5e -
2e 3e 2e - 1e 1e


Redline topcompetitie 3 Haaksbergen - KNWU (07 juni 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 2e 3e
2e 2e 1e - - 2e
1e 1e 2e - 4e 8e


Redline topcompetitie 2 Heilo - KNWU (24 mei 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
1e 1e 1e - - -
1e 1e 2e - 2e 1e


A.K. 5 Veldhoven - KNWU (17 mei 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 2e 1e 1e 2e
2e 2e 2e - 3e
1e 1e 1e 1e 1e


Veluws Kampioenschap Kootwijkerbroek - NFF (16 mei 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
4e 2e 2e - - 1e


A.K. 4 Veghel - KNWU (10 mei 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 2e
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 1e - 3e 3e
2e 2e 2e - 3e 5e
1e 2e 1e - 1e 1e


A.K. 3 Ammerzoden - KNWU (19 april 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
3e 3e 3e 2e 3e
2e 2e 1e - 3e
1e 1e 1e 1e 1e


Overijssels kampioenschap Dedemsvaart - NFF (18 april 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 1e 1e - - 1e


Regiowedstrijd 2 Nuland - NFF (13 april 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 3e
3e 2e 4e 8e -


Redline topcompetitie 1 Luyksgestel - KNWU (12 april 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
3e 3e 2e - 4e 4e
2e 2e 1e - - 4e
1e 1e 1e 1e 2e 1e


Europees kampioenschap Ronde 2 Zwolle (NL) - UEC (05 april 2009)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


Europees kampioenschap Ronde 1 Zwolle (NL) - UEC (04 april 2009)
M1 M2 M3 Achtse Finale Kwartfinale Halve Finale Finale


A.K. 2 Tegelen - KNWU (29 maart 2009)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 8e
2e 2e 2e 3e 3e
2e 2e 2e - 3e
3e 3e 3e 3e 5e
1e 1e 1e 1e 1e


A.K. 1 Luyksgestel - KNWU (22 maart 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e 1e
2e 2e 1e 4e 3e 7e
1e 1e 1e - 2e 3e
3e 5e 4e 3e 5e out -
1e 1e 1e - 1e 1e


NK indoor Barneveld - NFF (31 januari 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
1e 1e 2e - 1e 5e


Belgisch kampioenschap velofollies (BE) Kortrijk - KBWB (25 januari 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 4e 3e
3e 3e 3e - 6e out -


open indoor velofollies (BE) Kortrijk - KBWB (24 januari 2009)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 2e 3e
4e 4e 4e - dns -


AK 11 Veghel - KNWU (02 november 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
1e 1e 1e 3e 6e
1e 1e 1e 3e 3e
1e 1e 2e - 1e


regiowedstrijd berlicum - NFF (26 oktober 2008)
M1 M2 M3 M4 M5 Halve Finale Finale Supercup Finale
3e 3e 4e 3e 3e - 4e 1e


TC 6 Zoetermeer - KNWU (26 oktober 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
3e 3e 4e - 7e
1e 1e 1e - 3e


AK 10 Oss - KNWU (19 oktober 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 2e 3e - 1e
3e 3e 3e - 6e
1e 2e 1e - 3e
1e 2e 1e 1e 1e


AK 9 Schijndel - KNWU (12 oktober 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e - 1e
1e 1e 1e 3e 5e
1e 1e 1e - 3e
1e 1e 1e 1e 1e


TC 5 Dedemsvaard - KNWU (05 oktober 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
4e 4e 4e - 7e
1e 1e 1e - 4e


AK 8 Valkenswaard - KNWU (28 september 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 1e 1e
3e 2e 2e 4e 6e
1e 1e 1e 2e 2e
1e 1e 1e - 1e


Regio wedstrijd Tiel - NFF (21 september 2008)
M1 M2 M3 M4 M5 Halve Finale Finale Supercup Finale
2e 3e 3e 3e 3e - 4e 4e


AK 7 Made - KNWU (14 september 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
1e 1e 1e 2e 3e (A)


NK clubs Tegelen - KNWU (07 september 2008)
M1 M2 M3 Halve Finale Finale
2e 2e 2e - 3e


Regio wedstrijd Berlicum - NFF (06 september 2008)
M1 M2 M3 M4 M5 Halve Finale Finale
4e 2e 2e 1e 1e - 1e (A)


Vakantiewedstrijd Tiel - NFF (31 augustus 2008)
M1 M2 M3 Kwartfinale Halve Finale Finale
1e 1e 1e - - 1e (A)