fietsmailons
 Rood = waar in ieder geval sommige/alle dreamteam rijders zullen rijden.

Seizoen 2018
DatumWedstrijdOrganisatie
17 MarchNKC Erp KNWU
23 MarchEK Ronde 1 Verona UEC
24 MarchEK Ronde 2 Verona UEC
31 MarchAK 1 Nuland KNWU
07 AprilTopcompetitie Heiloo KNWU
13 AprilEK Ronde 3 Zolder UEC
14 AprilEK Ronde 4 Zolder UEC
20 April3-Nationcup Ahnatal UEC
21 April3-Nationcup Ahnatal UEC
27 AprilEK Ronde 5 KampenUEC
28 AprilEK Ronde 6 Kampen UEC
04 MaySX Papendal UCI
05 MaySX Papendal UCI
11 MaySX Zolder UCI
12 MaySX Zolder UCI
18 MayEK Ronde 7 BlegnyUEC
19 MayEK Ronde 8 Blegny UEC
26 MayAK 2 MadeKNWU
02 JuneAK 3 Berlicum KNWU
04 JuneWK BakuUCI
05 JuneWK BakuUCI
06 JuneWK BakuUCI
07 JuneWK BakuUCI
08 Junewk BakuUCI
09 JuneAK 4 Ammerzoden KNWU
16 JuneTopcompetitie 2 LuyksgestelKNWU
23 JuneTopcompetitie 3 Schijndel KNWU
30 JuneAK 5, Oss KNWU
06 JulyNK TimetrailKNWU
07 JulyNederlands Kampioenschap KNWU
12 JulyEK Sarrians (Frankrijk)UEC
13 JulyEK Sarians (Frankrijk ) UEC
14 JulyEK Sarians (Frankrijk)UEC
24 August3-Nationcup Massenhoven UEC
25 August3-Nationcup Massenhoven UEC
01 SeptemberTopcompetitie 4 Haaksbergen KNWU
07 September3-Nationcup AssenUEC
08 September3-Nationcup Assen UEC
15 SeptemberAK 6 VenloKNWU
22 SeptemberAK 7 Wijchen KNWU
29 SeptemberAK 8, Valkenswaard KNWU
06 OctoberAK 9, Geldermalsen KNWU
12 OctoberTopcompetitie 5 Volkel (pilot) KNWU
13 OctoberTopcompetitie 6 Volkel KNWU
20 OctoberAK 10 Veldhoven KNWU
27 OctoberAK 11 Tiel (prijsuitreiking) KNWU
Seizoen 2017
DatumWedstrijdOrganisatie
25 MarchAK 1 Wijchen knwu
31 MarchEK Ronde 1 ZolderUEC
01 AprilEK Ronde 2 ZolderUEC
08 AprilAK 2 Volkelknwu
15 AprilTC 1 Haaksbergenknwu
22 AprilTC 2 Rijswijk knwu
28 AprilEK Ronde 3 ErpUEC
29 AprilEK Ronde 4 ErpUEC
04 MayTalentencup SX PapendalKNWU
12 MayAK 3 Berlicumknwu
12 MaySX Zolder Ronde 3UCI
13 MaySX Zolder Ronde 4UCI
19 MayEK Ronde 5 PraagUEC
20 MayAK 4 Ammerzodenknwu
20 MayEK Ronde 6 PraagUEC
26 May3-Nation Cup 1 AhnatalUEC
27 May3-Nation Cup 2 AhnatalUEC
02 JuneEK Ronde 7 VeronaUEC
03 JuneAK 5 Venloknwu
03 JuneEK Ronde 8 VeronaUEC
10 JuneTC 3 Vinkelknwu
16 JuneEK Ronde 9 SandnesUEC
16 JuneNKC Baarnknwu/nff
17 JuneEK Ronde 10 SandnesUEC
24 JuneAK 6 Geldermalsenknwu
30 JuneNK Time Trail AssenKnwu
01 JulyNederlands Kampioenschap AssenKnwu
13 JulyEuropees Kampioenschap Bordeaux FrankrijkUEC
14 JulyEuropees Kampioenschap Bordeaux FrankrijkUEC
15 JulyEuropees Kampioenschap Bordeaux FrankrijkUEC
24 JulyWereldkampioenschap Rock Hill UCI
25 JulyWereldkampioenschap Rock Hill UCI
26 JulyWereldkampioenschap Rock Hill UCI
27 JulyWereldkampioenschap Rock Hill UCI
28 JulyWereldkampioenschap Rock Hill UCI
29 JulyWereldkampioenschap Rock Hill UCI
25 August3-Nation Cup 3 PeerUEC
26 August3-Nation Cup 4 PeerUEC
02 SeptemberAK 7 VeldhovenKnwu
08 September3-Nation Cup 5 LuyksgestelUEC
09 September3-Nation Cup 6 LuyksgestelUEC
16 SeptemberAK 8 MadeKnwu
23 SeptemberTC 4 KampenUEC
30 SeptemberAK 9 SchijndelKnwu
07 OctoberTC 5 Valkenswaardknwu
14 OctoberAK 10 Ossknwu
Seizoen 2016
DatumWedstrijdOrganisatie
20 MarchAK1 / BZC OssKNWU
27 MarchTopcompetitie 1 (C1) ErpTC KNWU (C1)
01 AprilUEC Ronde 1 & 2 Zolder (B)UEC (C1)
02 AprilUEC Ronde 1 & 2 Zolder (B)UEC (C1)
03 AprilUEC Ronde 1 & 2 Zolder (B)UEC (C1)
10 AprilAK 2 / BZC BerlicumAK KNWU
17 AprilTopcompetitie 2 (C1) DedemsvaartTC KNWU (C1)
23 April3 Nations Cup Ahnatal (Dld)UEC
24 April3 Nations Cup Ahnatal (Dld)UEC
29 AprilUEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL)UCI
30 AprilUEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL)UCI
01 MayUEC Ronde 3 & 4 Kampen (NL)UCI
15 MayAK 3 / BZC MadeAK KNWU
22 MayTopcompetitie 3 ValkenswaardTC KNWU
24 MayWK Medelin ColombiaUCI
25 MayWK Medelin ColombiaUCI
26 MayWK Medelin ColombiaUCI
27 MayWK Medelin ColombiaUCI
28 MayNKC DoetinchemNFF / KNWU
28 MayWK Medelin ColombiaUCI
29 MayWK Medelin ColombiaUCI
29 MayAK 4 / BZC VeldhovenAK KNWU
05 JuneAK 5 / BZC ValkenswaardAK KNWU
10 JuneUEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD)UEC (C1)
11 JuneUEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD)UEC (C1)
12 JuneUEC Ronde 5 & 6 Weiterstadt (DLD)UEC (C1)
18 June3 Nations Cup SchijndelUEC
19 June3 Nations Cup SchijndelUEC
26 JuneAK 6 / BZC VolkelAK KNWU
02 JulyNK LuijksgestelKNWU
03 JulyNK LuijksgestelKNWU
07 JulyEK Verona ItalieUEC
08 JulyEK Verona ItalieUEC
09 JulyEK Verona ItalieUEC
10 JulyEK Verona ItalieUEC
06 AugustOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
07 AugustOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
13 AugustOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
14 AugustOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
20 AugustOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
21 AugustVakantiewedstrijd TielNFF / KNWU
28 AugustOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
04 SeptemberAK 7 / BZC WijchenAK KNWU
10 September3 Nations Cup Zolder (B)UEC
11 September3 Nations Cup Zolder (B)UEC
16 SeptemberUEC Ronde 7 & 8 Calais FrankrijkUCI
17 SeptemberUEC Ronde 7 & 8 Calais FrankrijkUCI
18 SeptemberUEC Ronde 7 & 8 Calais FrankrijkUCI
18 SeptemberAK 8 / BZC VenloAK KNWU
25 SeptemberTopcompetitie 4 VenloTC KNWU
30 SeptemberUEC Ronde 9 & 10 (plaats nnb)UCI
01 OctoberUEC Ronde 9 & 10 (plaats nnb)UCI
02 OctoberUEC Ronde 9 & 10 (plaats nnb)UCI
02 OctoberAK 9 / BZC AmmerzodenAK KNWU
09 OctoberTopcompetitie 5 HeilooTC KNWU
16 OctoberAK 10 / BZC NulandAK KNWU
Seizoen 2015
DatumWedstrijdOrganisatie
29 MarchAK 1 AmmerzodenAK KNWU
04 AprilUEC Round 1 Zolder (B)UEC (C1)
05 AprilUEC Round 2 Zolder (B)UEC (C1)
12 AprilTC1 ValkenswaardTC KNWU (C1)
19 AprilAK 2 BerlicumAK KNWU
26 AprilAK 3 NulandAK KNWU
02 MayUEC Round 3 Klatovy (CZE)UEC
03 MayUEC Round 4 Klatovy (CZE)UEC
03 MayTC 2 HaaksbergenTC KNWU
09 MayUCI Supercross Papendal dag 1UCI
10 MayUCI Supercross Papendal dag 2UCI
16 May3 Nations Cup 1 dag 1 Ahnatal (DLD)UEC
17 May3 Nations Cup 1 dag 2 Ahnatal (DLD)UEC (C1)
24 MayAK 4 VenloAK KNWU
30 May3 Nations Cup 2 dag 1 Baarn (NL)UEC
31 May3 Nations Cup 2 dag 2 Baarn (NL)UEC (C1)
06 JuneUEC Cup 5 Bjerringbro (DEN)UEC (C1)
06 JuneNKC Luyksgestel NFF KNWU
07 JuneUEC Cup 6 Bjerringbro (DEN)UEC (C1)
14 JuneTC 3 VolkelTC KNWU
21 JuneAK 5 Kampioenswedstrijd VeldhovenAK KNWU
28 JuneAK 6 SchijndelAK KNWU
04 JulyNK Klazienaveen dag 1KNWU
05 JulyNK Klazienaveen dag 2KNWU
10 JulyEK Erp dag 1UEC
11 JulyEK Erp dag 2UEC
12 JulyEK Erp dag 3UEC
21 JulyWK Zolder (B) dag 1UCI
22 JulyWK Zolder (B) dag 2UCI
23 JulyWK Zolder (B) dag 3UCI
24 JulyWK Zolder (B) dag 4UCI
25 JulyWK Zolder (B) dag 5UCI
23 AugustVakantiewedstrijd TielKNWU/NFF
29 August3 Nations Cup dag 1 Peer (B)UEC
30 August3 Nations Cup dag 2 Peer (B)UEC (C1)
06 SeptemberAK 7 OssAK KNWU
13 SeptemberTC4 KampenTC KNWU
19 SeptemberUEC Round 7 dag 1 Echichens (SUI)UEC (C1)
20 SeptemberUEC Round 7 dag 2 Echichens (SUI)UEC (C1)
20 SeptemberAK 8 LuyksgestelAK KNWU
27 SeptemberAK 9 WijchenAK KNWU
03 OctoberUEC Round 9 Manchester (GB)UEC (C1)
04 OctoberUEC Round 10 Manchester (GB)UEC (C1)
04 OctoberAK 10 MadeAK KNWU
11 OctoberTC 5 ZoetermeerTC KNWU (C1)
Seizoen 2014
DatumWedstrijdOrganisatie
22 MarchAK1 AmmerzodenKNWU
29 MarchAK2 SchijndelKNWU
04 AprilUEC Round 1+2 ZolderUEC
05 AprilUEC Round 1+2 ZolderUEC
11 AprilGelders Kampioenschap NijkerkNFF
12 AprilTC1 HeilooKNWU
19 AprilAK3 OssKNWU
25 AprilUEC Round 3+4 BesanconUEC
26 AprilUEC Round 3+4 BesanconUEC
26 AprilAK4 TegelenAK KNWU
02 MayOverijssels Kampioenschap HengeloNFF
03 MayAK5 VeldhovenKNWU
09 MayDrents Kampioenschap SchoonebeekNFF
09 MayUCI Supercross PapendalKNWU
10 MayUCI Supercross PapendalKNWU
16 MayUEC Round 5+6 GrandsonKNWU
17 MayUEC Round 5+6 GrandsonKNWU
17 MayAK6 MadeKNWU
23 MayKampioenschap DoetinchemNFF
24 MayTC2 SchijndelKNWU
30 MayUEC Round 7+8 KlazienaveenKNWU
31 MayUEC Round 7+8 KlazienaveenKNWU
06 JuneNK NijverdalNFF
06 June3-nations cup Weimar-Ahnatal Dag 1KNWU
07 June3-nations cup Weimar-Ahnatal Dag 2KNWU
08 JuneNK NijverdalNFF
14 JuneKampioenswedstrijd Zuid ErpKNWU
20 JuneUEC Round 9+10 BirminghamUEC
20 JuneNederlands Club Kampioenschap VinkelNFF
20 JuneNederlands Club Kampioenschap VinkelKNWU
21 JuneUEC Round 9+10 BirminghamUEC
27 June3-nations cup Volkel dag 1UCI
28 June3-nations cup Volkel dag 2UCI
04 JulyNK HaaksbergenKNWU
05 JulyNK HaaksbergenKNWU
11 JulyUEC Round 11+12 RoskildeKNWU
12 JulyUEC Round 11+12 RoskildeKNWU
21 JulyWK Rotterdam UCI
22 JulyWK RotterdamUCI
23 JulyWK RotterdamUCI
24 JulyWK RotterdamUCI
25 JulyWK RotterdamUCI
26 JulyWK RotterdamUCI
23 AugustVakantiewedstrijd TielKNWU
23 AugustVakantiewedstrijd TielNFF
30 AugustAK7 NulandKNWU
05 SeptemberBrabants Kampioenschap AmmerzodenNFF
12 September3-nations cup Heusden-ZolderKNWU
13 September3-nations cup Heusden-ZolderKNWU
19 SeptemberBetuws Kampioenschap GeldermalsenNFF
20 SeptemberTC4 LuyksgestelKNWU
27 SeptemberAK8 BerlicumKNWU
03 OctoberSallands Kampioenschap RaalteNFF
04 OctoberTC5 ErpKNWU
11 OctoberAK9 GeldermalsenKNWU
17 OctoberGronings Kampioenschap AppingedamNFF
Seizoen 2013
DatumWedstrijdOrganisatie
17 MarchAK 1 VolkelKNWU
23 MarchOverijsels Kampioenschap NijverdalNFF
24 MarchAK 2 SchijndelKNWU
06 AprilDrents Kampioenschap AssenNFF
06 AprilEK Ronde 1 Messigne Vantoux FrankrijkUEC
07 AprilEK Ronde 2 Messigne Vantoux FrankrijkUEC
14 AprilTC 1 VeldhovenKNWU
20 AprilKampioenschap vh Zuiden NulandNFF
21 AprilAK 3 OssKNWU
27 AprilEK Ronde 3 Pardubice TjechieUEC
28 AprilEK Ronde 4 Pardubice TjechieUEC
04 MayBrabants Kampioenschap BerlicumNFF
05 MayAK 4 NulandKNWU
12 MayTC 2 DedemsvaartKNWU
18 MayNK NFF Ommen Dag 1NFF
18 MayEK Ronde 5 Weiterstad DuitslandUEC
19 MayEK Ronde 6 Weiterstad DuitslandUEC
20 MayNK NFF Ommen Dag 2NFF
26 MayTC 3 LuyksgestelKNWU
01 JuneEK Ronde 7 Angelholm ZwedenUEC
01 JuneNK Clubs KNWU/NFF HaaksbergenKNWU/NFF
02 JuneEK Ronde 8 Angelholm ZwedenUEC
08 JuneEK Ronde 9 Riga LetlandUEC
09 JuneEK Ronde 10 Riga LetlandUEC
09 JuneAK 5 AmmerzodenKNWU
16 JuneSupercross PapendalUCI
23 JuneBelgie/Nederland/Duitsland Interland Ronde 1 ValkenswaardUCI
30 JuneAK 6 GeldermalsenKNWU
07 JulyNK KNWU HeilooKNWU
13 JulyEuropees Kampioenschap Dessel Belgie Dag 1UEC
14 JulyEuropees Kampioenschap Dessel Belgie Dag 2UEC
25 JulyWereld Kampioenschap Auckland Nieuw Zeeland Dag 1UCI
26 JulyWereld Kampioenschap Auckland Nieuw Zeeland Dag 2UCI
27 JulyWereld Kampioenschap Auckland Nieuw Zeeland Dag 3UCI
28 JulyWereld Kampioenschap Auckland Nieuw Zeeland Dag 4UCI
24 AugustBmx Summergames Lille Frankrijk Ronde 1UEC
25 AugustVakantie wedstrijd ThielKNWU/NFF
25 AugustBmx Summergames Lille Frankrijk Ronde 2UEC
01 SeptemberAK 7 MadeKNWU
07 SeptemberAchterhoeks Kampioenschap DoetinchemNFF
08 SeptemberAK 8 Wijchen KNWU
14 September3 NationsCup Zolder BE Dag 1UEC
15 September3 NationsCup Zolder BE Dag 2UEC
21 SeptemberSallands Kampioenschap DedemsvaartNFF
22 SeptemberTC 4 ErpKNWU
29 SeptemberAK 9 BerlicumKNWU
05 OctoberFries Kampioenschap Noord-BergumNFF
11 OctoberBrabants Kampioenschap Afdeling Zuid LuyksgestelKNWU
20 OctoberGelders Kampioenschap KootwijkerbroekNFF
20 OctoberTC 5 ZoetermeerKNWU
Seizoen 2012
DatumWedstrijdOrganisatie
21 JanuaryEK Ronde 7 KortrijkUEC
22 JanuaryEK Ronde 8 KortrijkUEC
24 MarchTC 1 Ravels BelgieKBWB
25 MarchRegio 1 NulandNFF
31 MarchDrents Kampioenschap KlazinaveenNFF
01 AprilTopcompetitie 1 , ValkenswaardKNWU
07 AprilEK Ronde 9 Creazzo (Italie) UEC
08 AprilEK Ronde 10 Creazzo (Italie)UEC
09 AprilRegio 2 TielNFF
14 AprilKampioenschap de Meijerij BerlicumNFF
15 AprilAK 1, BerlicumKNWU
22 AprilTopcompetitie 2, HeilooKNWU
22 AprilRegio 3 AmmerzodenNFF
28 AprilBrabants Kampioenschap AmmerzodenNFF
28 AprilNK KlazienaveenKNWU
04 MayEuropees Kampioenschap Orleans FrankrijkUEC
05 MayEuropees Kampioenschap Orleans FrankrijkUEC
05 MayGelders Kampioenschap TielNFF
06 MayEuropees Kampioenschap Orleans FrankrijkUEC
12 MaySupercross Papendal UCI
13 MaySupercross PapendalUCI
17 MayAK 2, OssKNWU
20 MayRegio 4 BerlicumNFF
23 MayWereldkampioenschap Birmingham EngelandUCI
24 MayWereldkampioenschap Birmingham EngelandUCI
25 MayWereldkampioenschap Birmingham EngelandUCI
26 MayWereldkampioenschap Birmingham EngelandUCI
26 MayNK Doetichem NFFNFF
27 MayWereldkampioenschap Birmingham EngelandUCI
28 MayNK Doetichem NFFNFF
03 JuneRegio 5, GeldermalsenNFF
03 JuneAK 3, SchijndelKNWU
09 JuneNKC DedemsvaartKNWU/NFF
17 JuneNederlands kampioenschap KlazinaveenKNWU
24 JuneAK 4, VeldhovenKNWU
24 JuneRegio 1 ( 2e helft) NulandNFF
01 JulyTopcompetitie 3 , RijswijkKNWU
04 AugustSummerace Ronde 3 ZolderKBWB
05 AugustSummerace Ronde 4 ZolderKBWB
08 AugustOlympische Spelen Dag 1 Londen EngelandUCI
09 AugustOlympische Spelen Dag 2 Londen EngelandUCI
10 AugustOlympische Spelen Dag 3 Londen EngelandUCI
19 AugustVakantiewedstrijd TielKNWU/NFF
26 AugustAK 5, MadeKNWU
02 SeptemberRegio 2, (2e helft) BerlicumNFF
02 SeptemberAK 6, TegelenKNWU
09 SeptemberTopcompetitie 4, DoetichemKNWU
16 SeptemberRegio 3 (2e helft), Tiel NFF
16 SeptemberAK 7, Geldermalsen KNWU
22 SeptemberGronings Kampioenschap ZevenhuizenNFF
23 SeptemberTopcompetitie 5, VolkelKNWU
30 SeptemberRegio 4 (2e helft) , GeldermalsenNFF
30 SeptemberAK 8, AmmerzodenKNWU
06 OctoberVeluws Kampioenschap NunspeetNFF
07 OctoberTopcompetitie 6, KampenKNWU
14 OctoberZuid Nederlands Kampioenschap LuijksgestelKNWU
20 OctoberOverijssels Kampioenschap HaaksbergenNFF
28 OctoberRegio 5, (2e helft), AmmerzodenNFF
Seizoen 2011
DatumWedstrijdOrganisatie
22 JanuaryIndoor Kortrijk VelofolliesKBWB
23 JanuaryIndoor Kortrijk VelofolliesKBWB
27 MarchAK 1 NulandKNWU
02 AprilUEC Ronde 1 Zolder BelgieUEC
03 AprilRegio 1 AmmerzodenNFF
03 AprilUEC Ronde 2 Zolder BelgieUEC
10 AprilAK 2 TegelenKNWU
16 AprilMidden Nederland Kampioenschap NijkerkNFF
17 AprilRedline Topcompetite 1 ValkenswaardKNWU
23 AprilUEC Ronde 3 Compiegne clairiox FrankrijkUEC
23 AprilBrabants Kampioenschap AmmerzodenNFF
24 AprilUEC Ronde 4 Compiegne clairiox FrankrijkUEC
24 AprilAK 3 AmmerzodenKNWU
01 MayAK 4 OssKNWU
01 MayRegio 2 GeldermalsenNFF
07 MayUEC Ronde 5 Praha Bohnica TjechieUEC
08 MayUEC Ronde 6 Praha Bohnica TjechieUEC
08 MayAK 5 TielKNWU
14 MayGelders Kampioenschap ApeldoornNFF
15 MayRedline Topcompetite 2 HeilooKNWU
22 MayRegio 3 BerlicumNFF
22 MayRedline Topcompetite 3 DoetinchemKNWU
27 MaySupercross PapendalUCI
28 MaySupercross PapendalUCI
28 MayOverijsels Kampioenschap RaalteNFF
02 JuneCombi Zuid Wedstrijd Redline Bmx DreamteamNFF/KNWU
04 JuneUEC Ronde 7 Winterthur ZwitserlandUEC
05 JuneAK 6 MadeKNWU
05 JuneRegio 4 TielNFF
05 JuneUEC Ronde 8 Winterthur ZwitserlandUEC
11 JuneNK NFF Appingedam Dag 1NFF
12 JuneAK 7 VolkelKNWU
13 JuneNK NFF Appingedam Dag 2NFF
18 JuneUEC Ronde 9 Birmingham EngelandUEC
19 JuneUEC Ronde 10 Birmingham EngelandUEC
19 JuneRegio 5 NulandNFF
19 JuneAK 8 SchijndelKNWU
25 JuneNKC NFF NunspeetNFF
26 JuneNKC KNWU SchijndelKNWU
02 JulyCombi Wedstrijd BaarnKNWU/NFF
03 JulyNK KNWU BaarnKNWU
08 JulyEK Haaksbergen dag 1UEC
09 JulyEK Haaksbergen dag 2UEC
10 JulyEK Haaksbergen dag 3UEC
29 JulyWK UCI Kopenhagen Denemarken dag 1UCI
30 JulyWK UCI Kopenhagen Denemarken dag 2UCI
31 JulyWK UCI Kopenhagen Denemarken dag 3UCI
21 AugustVakantie wedstrijd TielKNWU/NFF
28 AugustRegio 1 (2e helft) NulandNFF
28 AugustAK 9 BerlicumKNWU
03 SeptemberUEC Ronde 1 ValkenswaardUEC
04 SeptemberUEC Ronde 2 ValkenswaardUEC
04 SeptemberRegio 2 (2e helft) BerlicumNFF
10 SeptemberVeluws Kampioenschap PuttenNFF
11 SeptemberAK 10 LandgraafKNWU
18 SeptemberRedline Topcompetite 4 ZoetermeerKNWU
18 SeptemberRegio 3 (2e helft) NulandNFF
24 SeptemberGronings Kampioenschap WindschotenNFF
25 SeptemberRedline Topcompetite 5 VolkelKNWU
02 OctoberAK 11 WijchenKNWU
02 OctoberRegio 4 (2e helft) GeldermalsenNFF
08 OctoberUEC Ronde 3 Geneve ZwitserlandUEC
08 OctoberTwents Kampioenschap HengeloNFF
09 OctoberAK 12 LuijksgestelKNWU
16 OctoberRedline Topcompetite 6 LuijksgestelKNWU
16 OctoberRegio 5 (2e helft) AmmerzodenNFF
21 OctoberUEC Ronde 5 Geneve ZwitserlandUEC
22 OctoberDrents Kampioenschap SchonebeekNFF
22 OctoberUEC Ronde 6 Geneve ZwitserlandUEC
22 OctoberAK 13 Veghel (Volkel)KNWU
30 OctoberRegio 6 (2e helft) TielNFF
30 OctoberAK 14 Veldhoven (Prijsuitreiking)KNWU
12 NovemberUEC Ronde 5 LeeuwardenUEC
13 NovemberUEC Ronde 6 LeeuwardenUEC
Seizoen 2010
DatumWedstrijdOrganisatie
22 JanuaryOpen Indoor Velofollies BelgiumKBWB
23 JanuaryOpen Belgies kampioenschap VelofolliesKBWB
20 MarchAK 1 Ammerzodenknwu
26 MarchBrabants Kampioenschap Berlicumnff
27 MarchAK 2 Berlicumknwu
02 AprilEuropees Kampioenschap Ronde 1 Frankrijk Besanconuec
03 AprilAK 3 Wijchen knwu
03 AprilEuropees Kampioenschap Ronde 2 Frankrijk Besancon uec
04 AprilRegio Wedstrijd 1 Thielnff
09 AprilGelders Kampioenschap Geldermalsennff
10 AprilRedline Topcompetitie 1 Haaksbergenknwu
17 AprilRegio Wedstrijd ???nff
17 AprilAK 4 Schijndelknwu
23 AprilOverijssels Kampioenschap Kampennff
24 AprilRedline Topcompetitie 2 Heilooknwu
30 AprilEuropees Kampioenschap Ronde 3 Italie oligiate como/perugiauec
01 MayAK 5 Volkelknwu
01 MayEuropees Kampioenschap ronde 4 Italie oligiate como/perugiauec
01 MayRegio Wedstrijd 2 Nuland/Ammerzodennff
07 MayGronings Kampioenschap Appingendamnff
08 MayAK 6 Valkenswaardknwu
15 MayRedline Topcompetitie 3 Volkelknwu
15 MayRegio Wedstrijd 3 Nuland/Ammerzodennff
21 MayEuropees Kampioenschap Ronde 5 Duitsland Weiterstadtuec
21 MayNederlands Kampioenschap Nulandnff
22 MayNederlands Kampioenschap Nulandnff
22 MayEuropees Kampioenschap Ronde 6 Duitsland Weiterstadtuec
23 MayNederlands Kampioenschap Nulandnff
28 MayPromocup Kampenknwu/nff
29 MayNEDERLANDS KAMPIOENSCHAP KAMPENknwu
04 JuneEuropees Kampioenschap Ronde 7 Nederland Valkenswaarduec
04 Junenkc nff Winschotennff
05 JuneEuropees Kampioenschap Ronde 8 Nederland Valkenswaarduec
12 JuneRegio Wedstrijd 4 Berlicumnff
12 JuneAK 7 Madeknwu
18 JuneEuropees Kampioenschap Ronde 9 Rusland/Penzauec
19 JuneEuropees Kampioenschap Ronde 10 Rusland/Penzauec
19 JuneAK 8 Landgraafknwu
19 JuneRegio Wedstrijd 5 Geldermalsennff
26 JuneAK 9 Nulandknwu
26 JuneRegio Wedstrijd 6 ??nff
03 JulyRegio Wedstrijd 1, 2e helft Tielnff
08 JulyEuropees Kampioenschap Cruisers , Eindronde 10 Noorwegen/sandnesuec
09 JulyEuropees Kampioenschap 13+ , Eindronde 10 Noorwegen/sandnesuec
15 JulyEuropees Kampioenschap 12-, Frankrijk Serre Chevalieruec
16 JulyEuropees Kampioenschap 12- , Frankrijk Serre Chevalieruec
17 JulyEuropees Kampioenschap 12- , Frankrijk Serre Chevalier uec
28 JulyWereld Kampioenschap Zuid Pietermaritzburguci
29 JulyWereld Kampioenschap Zuid Pietermaritzburguci
30 JulyWereld Kampioenschap Zuid Pietermaritzburguci
31 JulyWereld Kampioenschap Zuid Pietermaritzburguci
22 AugustRegiowedstrijd bmx dreamteam VeghelNFF
29 AugustVakantiewedstrijd Tielnff/knwu
05 SeptemberAK 10 Veldhovenknwu
05 SeptemberRegio Wedstrijd 2, 2e helft Geldermalsennff
11 SeptemberVeluws Kampioenschap Nijkerknff
12 SeptemberNKC KNWU Rijswijkknwu
19 SeptemberRegio Wedstrijd 3 , 2e helft Berlicumnff
19 SeptemberAK 11 Ossknwu
25 SeptemberTwents Kampioenschap Nijverdal nff
26 SeptemberRedline Topcompetitie 4 Baarnknwu
03 OctoberRedline Topcompetitie 5 Ossknwu
03 OctoberRegio Wedstrijd 4 2e helft, Ammerzodennff
09 OctoberDrents Kampioenschap Assennff
10 OctoberAK 12 Luijksgestelknwu
17 OctoberRedline Topcompetitie 6 Doetinchemknwu
17 OctoberRegio Wedstrijd 5 , 2e helft ??nff
23 OctoberFries Kampioenschap Noordbergumnff
24 OctoberAK 13 Tegelenknwu
31 OctoberRegio Wedstrijd 6 , 2e helft Nulandnff
02 OctoberRegio 3 (2e helft) GeldermalsenNFF
23 OctoberUEC Ronde 6 Geneve ZwitserlandUEC
15 SeptemberBmx Summergames Zolder Belgie Ronde 4UEC
06 SeptemberTC3 ValkenswaardKNWU
24 NovemberOlympische Spelen Rio de Janeiro BrazilieUCI
11 JanuaryNKC Erp knwu
24 MarchEK Ronde 2 Verona UEC
Seizoen 2009
DatumWedstrijdOrganisatie
03 Januaryoliebollencross NulandNFF
24 Januaryopen indoor velofollies (BE) KortrijkKBWB
24 JanuaryBelgisch kampioenschap velofollies (BE) KortrijkKBWB
31 JanuaryNK indoor BarneveldNFF
22 MarchA.K. 1 LuyksgestelKNWU
28 MarchGelders kampioenschap DoetinchemNFF
29 MarchRegiowedstrijd 1 BerlicumNFF
29 MarchA.K. 2 TegelenKNWU
04 AprilEuropees kampioenschap Ronde 1 Zwolle (NL)UEC
05 AprilEuropees kampioenschap Ronde 2 Zwolle (NL)UEC
12 AprilRedline topcompetitie 1 LuyksgestelKNWU
13 AprilRegiowedstrijd 2 NulandNFF
18 AprilOverijssels kampioenschap DedemsvaartNFF
19 AprilA.K. 3 AmmerzodenKNWU
25 AprilEuropees kampioenschap Ronde 3 Klatovy (CZ) UEC
26 AprilEuropees kampioenschap Ronde 4 Klatovy (CZ) UEC
26 AprilRegiowedstrijd 3 BerlicumNFF
02 MayGronings kampioenschap WinschotenNFF
02 MayEuropees kampioenschap Ronde 5 Creazzo (IT) UEC
03 MayEuropees kampioenschap Ronde 6 Creazzo (IT) UEC
10 MayRegiowedstrijd 4 TielNFF
10 MayA.K. 4 VeghelKNWU
16 MayEuropees kampioenschap Ronde 7 Sopron (HNG) UEC
16 MayVeluws Kampioenschap KootwijkerbroekNFF
17 MayA.K. 5 VeldhovenKNWU
17 MayEuropees kampioenschap Ronde 8 Sopron (HNG) UEC
24 MayRedline topcompetitie 2 HeiloKNWU
24 MayRegiowedstrijd 5 AmmerzodenNFF
30 MayNK tm 9 jaar RaalteNFF
30 MayEuropees kampioenschap Ronde 9 Dessel (BE) UEC
31 MayEuropees kampioenschap Ronde 10 Dessel (BE) UEC
01 JuneNK vanaf 10 jaar RaalteNFF
07 JuneRedline topcompetitie 3 HaaksbergenKNWU
13 JuneNederlands clubkampioenschap NFF TielNFF
13 JuneEuropees kampioenschap Ronde 11 Sandnes (NO) UEC
14 JuneA.K. 6 ValkenswaardKNWU
14 JuneEuropees kampioenschap Ronde 12 Sandnes (NO) UEC
21 JuneRedline topcompetitie 4 BaarnKNWU
27 JuneEuropees kampioenschap Ronde 13 Cheddar (GB)UEC
28 JuneA.K. 7 OssKNWU
28 JuneEuropees kampioenschap Ronde 14 Cheddar (GB)UEC
28 JuneRegiowedstrijd 6 Geldermalsen prijsuitrijking 1e helftNFF
03 Julypromocup Valkenswaardknwu
05 JulyNK ValkenswaardKNWU
11 JulyEuropees kampioenschap eindronde Fredericia (DK)UEC
12 JulyEuropees kampioenschap eindronde Fredericia (DK)UEC
30 AugustVakantiewedsrijd ThielNFF/KNWU
06 SeptemberRegiowedstrijd 1 Berlicum (2e helft)NFF
06 SeptemberRedline topcompetitie 5 SchijndelKNWU
12 SeptemberFries kampioenschap Noord-BergumNFF
13 SeptemberNederlands clubkampioenschap KNWU AssenKNWU
19 SeptemberA.K. 8 MadeKNWU
20 SeptemberRegiowedstrijd 2 Ammerzoden (2e helft)NFF
26 SeptemberDrents kampioenschap KlazienaveenNFF
27 SeptemberRedline topcompetitie 6 KampenKNWU
04 OctoberRegiowedstrijd 3 Tiel (2e helft)NFF
04 OctoberA.K. 9 BerlicumKNWU
10 OctoberTwents kampioenschap HaaksbergenNFF
11 OctoberRegiowedstrijd 4 Geldermalsen (2e helft)NFF
17 OctoberA.K. 10 VolkelKNWU
18 OctoberRegiowedstrijd 5 Nuland (2e helft)NFF
24 OctoberBrabants kampioenschap NulandNFF
24 OctoberA.K. 11 SchijndelKNWU
01 NovemberRegiowedstrijd 6 Ammerzoden prijsuitrijking 2e helftNFF
08 OctoberDrents Kampioenschap Assennff